Six Days in Fallujah’ın Erken Erişim Çıkış Tarihi Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
Six Days in Fallujah’ın erken erişim çıkış tarihi 22 Haziran olarak açıklandı.
Six Days in Fallujah

Six Days in Fallujah, yapılan açıklamaya göre 22 Haziran 2023 tarihinde Steam’de erken erişimde yayımlanacak. Oyunun tam sürümünün 2024 yılında PC ve konsollara geleceği söyleniyor. Oyunun Türkiye fiyatı belirsiz ama açıklanana göre oyun 40$’a çıkış yapacak.

Erken erişim sürümü boyunca dört tane co-op görevleri oyunda yer alacak. Bu dört co-op görevlerini en fazla dört arkadaşınızla oynayabileceksiniz. Görevlerde ABD Deniz Piyadelerinin gözünden, savaşın ilk zamanlarını oynayacaksınız.

Six Days in Fallujah erken erişimde geliştirilmeye devam edildikçe oyuna koalisyon güçleriyle savaşan özel harekat birimleri ve Irak askerleri oynanabilir olarak eklenecek.

Six Days in Fallujah

Oyun, İkinci Fallujah Savaşı’ndan koalisyon güçleri ve Iraklı sivillerin gözünden hikâyeyi oyunculara sunuyor. Erken erişim süresince yeni harita, saat, hava durumu, daha fazla ekipman ve görevin yanı sıra emirlerinizi yerine getiren yapay zekalı takım arkadaşları da oyuna eklenecek.

Six Days in Fallujah uzun zaman önce yayıncı Konami’nin adı altında duyurulmuştu. Ama sonra iptal edildi ve 2021’de yeniden ortaya çıktı. Yıllardır bekleyişin ardından oyuncular 22 Haziran 2023’te oyuna kavuşabilecekler. Oyunun Steam mağazasına buradan ulaşabilirsiniz.

Six Days in Fallujah’ın Erken Erişim Duyuru Fragmanı

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
CS:GO Rankları

CS GO Rütbeleri ve CS GO Rank Sistemi (2024)

Sonraki İçerik
Görsel 4: Minecraft Arbalet Yapımı (2024) - Rehber - Oyun Dijital

Minecraft Arbalet Yapımı (2024)

Alakalı İçerikler
""