Sony, PlayStation Stars Programını Duyurdu

Sony, oyuncuların puan kazanabilecekleri ödül puanı programı PlayStation Stars’ı duyurdu.
Takip Et
Görsel 4: Sony, PlayStation Stars Programını Duyurdu - Liste - Oyun Dijital

PlayStation Blog’da duyurulan sadakat programı PlayStation Stars bu yıl içerisinde -Sony tarafından net bir zaman verilmedi- kullanıma açılacak ve kayıt olmak ücretsiz olacak.

PlayStation Stars sayesinde PlayStation oyuncuları bazıları ayda 1 oyun oynamak kadar basit olan görevleri tamamlayarak daha sonra PlayStation Store’da ya da çeşitli ödüller için kullanılabilecek puanlar kazanabilecek.

Görsel 5: Sony, PlayStation Stars Programını Duyurdu - Liste - Oyun Dijital

PlayStation Plus aboneleri PlayStation Stars ödülleriyle oyun alabilecek.

Kazanılan puanlar ile alınabilecek öğe kataloğu “PSN bakiyesi ve seçilen PlayStation Store ürünleri”‘ni içerebilir. Ayrıca, PlayStation Plus aboneleri Switch’in My Nintendo programına benzer olarak yeni oyun alabilecekleri bir puan da kazanabilecek.

Oyuncular, PlayStation Store ile ilgili ödüllerin dışında, oyunlardan ve diğer eğlence biçimlerinden sevilen ve ikonik karakterlerin heykelcikleri ve Sony’nin oyunlarından yararlanan değerli cihazların dijital halleri olan “dijital koleksiyonlar” da kazanabilecekler.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Company of Heroes 3 Sistem Gereksinimleri - Liste - Oyun Dijital

Company of Heroes 3 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 7: God of War Ragnarök Ön Siparişe Açıldı - Liste - Oyun Dijital

God of War Ragnarök Ön Siparişe Açıldı

Alakalı İçerikler