Secret Neighbor PS4 Switch ve iOS’a Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Secret Neighbor, 29 Nisan’da PS4 ve iOS’a geliyor. Ayrıca yakında Nintendo Switch’e de gelecek.
Görsel 4: Secret Neighbor PS4 Switch ve iOS'a Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

Yayıncı tinyBuild, Secret Neighbor‘un 29 Nisan’da PlayStation 4 ve iOS’a geleceğini duyurdu. Ayrıca yaz aylarında olması beklenen daha sonraki bir tarihte Nintendo Switch’e de geleceği açıklandı. Secret Neighbor, Hello Neighbor evreninde geçen ve orijinal oyunun 1.ve 2. bölümleri arasında gerçekleşen çok oyunculu bir yan oyun.

Secret Neighbor nasıl bir oyun?

Oyun, komşularının kilitli bodrumuna gizlice girmeye çalışan bir grup çocuk etrafında dönüyor; ne yazık ki komşu gizlice çocuklardan biri gibi giyinmiş ve “kaybolmaları” için elinden gelen her şeyi yapacak.

Oyunda çocuklardan birisi veya komşu olarak oynamanız mümkün. Bir komşu olarak, işiniz çocukları aslında onlardan biri olduğunuza ikna etmektir. Güvenlerini kazan ve onları tek tek yok et. Bir dizi sınıf arasından seçim yapabilir ve çocuklarla başa çıkmak için ayı tuzakları, gizli bir kontrol odası, duman bombaları ve daha fazlası gibi araçları kullanabilirsiniz.

Yayıncı tinyBuild bu yılın başlarında üç yeni stüdyoyu bünyesine kattı: Sırasıyla Totally Reliable Delivery Service, Black Skylands ve Cartel Tycoon ile tanınan We’re Five Games, Hungry Couch ve Moon Moose.

We’re Five şu anda 1 Nisan’da Steam’de piyasaya sürülecek olan Totally Reliable Delivery Service’in güncellenmiş bir sürümünün üstünde çalışıyor. Hungry Couch şu anda bu yıl PC’de piyasaya sürülecek olan yaklaşan açık dünya RPG Black Skylands’ı geliştirirken, Moon Moon kısa bir süre önce Cartel Tycoon’u piyasaya sürdü.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Xbox'a 60'dan Fazla İndie Oyun Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

Xbox’a 60’dan Fazla İndie Oyun Geliyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: VALORANT Magepunk Koleksiyonu Sızdırıldı - Rehber - Oyun Dijital

VALORANT Magepunk Koleksiyonu Sızdırıldı

Alakalı İçerikler
""