Sea of Thieves 7. Sezon Çıkış Tarihi Ertelendi

Avatar photo
Takip Et
Sea of Thieves 7. sezon çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte Rare, ertelemeyi duyurdu.
Görsel 2: Sea of Thieves 7. Sezon Çıkış Tarihi Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital

Sea of Thieves 7. sezon çıkış tarihi geçtiğimiz ay düzenlenen Xbox Showcase sırasında duyurulmuştu. Yeni sezon güncellemesiyle birlikte, oyunda bulunan kozmetik sisteminde çok sayıda değişiklik gelecekti.

Kaptanlık (Captaincy) olarak adlandırılan yeni sezonda oyunculara gemilerine isim verebilme, kabin özelleştirme gibi gemilerini özelleştirebilecekleri seçenekler sunacak. Ayrıca, daha kolay bir ganimet satma yönteminden elde edilebilecek yeni bir para birimi de oyuna eklenecek. 7. sezonun 21 Temmuz’da başlaması planlanıyordu fakat ertelendi.

Sea of Thieves 7. Sezon Çıkış Tarihi

Yayımlanan geliştirici gönderisinde, yönetici yapımcı Joe Neate, yeni sezon güncellemesinin durumu hakkında bir bilgi paylaştı. Neate, heyecanı paylaşmanın ve 7. sezonun nasıl büyük değişiklikler getireceğinden bahsetmenin yanında, çıkış tarihi yaklaştıkça üzerinde çalışılması için daha fazla zamana ihtiyaç olduğunu belirtti.

Neate, Yeni sezon ile birlikte çok sayıda yeni istatistik sunacağını ve bunun kusursuz bir şekilde çalışması için “Oyun, Kullanıcı Arayüzü ve Hizmet ekiplerinin” birlikte çalışması gerektiğini söyledi. Sea of Thieves 7. Sezon çıkış tarihi 4 Ağustos 2022 tarihine ertelendi.

Neate ayrıca, bu kararın genel taraftar deneyiminin mümkün olan en iyi şekilde olmasını sağlamak ve Rare’deki ekibin sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için verildiğini söyledi.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 3: God of War Ragnarök Ön Siparişe Açıldı - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

God of War Ragnarök Ön Siparişe Açıldı

Sonraki İçerik
Soulframe
Avatar photo

Warframe’in Yapımcısı Ücretsiz MMORPG Oyunu Soulframe’i Duyurdu

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!