Warframe’in Yapımcısı Ücretsiz MMORPG Oyunu Soulframe’i Duyurdu

Warframe’in yapımcısı Digital Extremes, şuan geliştirme aşamasında olan ve oynaması ücretsiz MMORPG oyunu Soulframe’i duyurdu.
Takip Et
Soulframe

Soulframe yaratıcısı Geoff Crookes bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Soulframe’in dünya kurma ve belirli bir temaya sahip unsurlarıyla, çocukluk dönemimizdeki favorilerimize geri dönmek ve büyüsüne kapıldığımız dünyalardan ilham almak istiyoruz.”

Geoff Crookes ayrıca ekibin yaptığı çalışmalardan da bahsetti: “Ekibimiz doğa ve insanlık fikirleriyle gerçekten yakından ilgileniyor. Birbirinden farklı fikirlerin eklendiği oyunda temaların çoğunu oynadıkça kendi kendimize keşfedeceğiz.”

Digital Extremes, Soulframe’in piyasaya sürülmesinin şeffaf, oyuncularla işbirlikçi ve oyuncuların Digital Extremes’e olan bağlılıklarını sıkı sıkıya tutacakları bir süreç olmasını istiyor.

Oyuncular, Soulframe web sitesini ziyaret ederek orada bulunan bulmacayı çözebilir, güncellemeler ve oyunda kullanacakları kullanıcı adlarını şimdiden ayırtabilir.

En güncel oyun haberleri için InstagramTwitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Sea of Thieves 7. Sezon Çıkış Tarihi Ertelendi - Liste - Oyun Dijital

Sea of Thieves 7. Sezon Çıkış Tarihi Ertelendi

Sonraki İçerik
Görsel 5: VALORANT Sürüm Uyumsuzluğu Hatası Nasıl Düzeltilir? - Liste - Oyun Dijital

VALORANT Sürüm Uyumsuzluğu Hatası Nasıl Düzeltilir?

Alakalı İçerikler