Warframe’in Yapımcısı Ücretsiz MMORPG Oyunu Soulframe’i Duyurdu

Avatar photo
Takip Et
Warframe’in yapımcısı Digital Extremes, şuan geliştirme aşamasında olan ve oynaması ücretsiz MMORPG oyunu Soulframe’i duyurdu.
Soulframe

Soulframe yaratıcısı Geoff Crookes bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Soulframe’in dünya kurma ve belirli bir temaya sahip unsurlarıyla, çocukluk dönemimizdeki favorilerimize geri dönmek ve büyüsüne kapıldığımız dünyalardan ilham almak istiyoruz.”

Geoff Crookes ayrıca ekibin yaptığı çalışmalardan da bahsetti: “Ekibimiz doğa ve insanlık fikirleriyle gerçekten yakından ilgileniyor. Birbirinden farklı fikirlerin eklendiği oyunda temaların çoğunu oynadıkça kendi kendimize keşfedeceğiz.”

Digital Extremes, Soulframe’in piyasaya sürülmesinin şeffaf, oyuncularla işbirlikçi ve oyuncuların Digital Extremes’e olan bağlılıklarını sıkı sıkıya tutacakları bir süreç olmasını istiyor.

Oyuncular, Soulframe web sitesini ziyaret ederek orada bulunan bulmacayı çözebilir, güncellemeler ve oyunda kullanacakları kullanıcı adlarını şimdiden ayırtabilir.

En güncel oyun haberleri için InstagramTwitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 2: Sea of Thieves 7. Sezon Çıkış Tarihi Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Sea of Thieves 7. Sezon Çıkış Tarihi Ertelendi

Sonraki İçerik
Görsel 3: VALORANT Sürüm Uyumsuzluğu Hatası Nasıl Düzeltilir? - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

VALORANT Sürüm Uyumsuzluğu Hatası Nasıl Düzeltilir?

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!