Rise Online Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Rise Online Oynayarak Nasıl Para Kazanılır? - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Türk oyun geliştirme şirketi Rokosoft tarafından 2015 yılının Nisan ayında oyunculara sunulmuş yeni nesil MMORPG oyunu Rise Online, oyuncu kitlesini gün geçtikçe büyültmeye devam ediyor.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen Rise Online World, P2E yani Play to Earn modeliyle geliştirilmiş. Oyun, oyunu oynarken elde edebildiğiniz ROCO Token‘ler ile Rise Online NFT pazarından alışveriş yapabilme imkânı sunuyor.

Rise Online Para Kazanma Yöntemleri

ROCO Token’lar

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, oyunda zaman geçirip eğlenirken kazandığınız ROCO Token’ları dilerseniz Türk Lirasına çevirebilir dilerseniz oyunun içerisinde yer alan NFT pazarında harcayabilirsiniz.

Görsel 5: Rise Online Oynayarak Nasıl Para Kazanılır? - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Rise Online GB Sat

Rise Online oynarken görevleri tamamlayarak, farm veya ticaret yaparak kazandığınız Rise Online GB‘lerinizi VATANGAME’e satarak Türk Lirası olarak karşılığını alabilirsiniz. Bu sayede kasılmak için saatlerce bilgisayar başında oturduğunuz MMO oyunlarının aksine VATANGAME aracılıyla Rise Online GB’lerinizi nakite dönüştürebilirsiniz.

Rise Online GB ve Cash Nasıl Alınır?

Bir MMO oyununda gelişmek ve daha güçlü hale gelmek için en çok ihtiyacınız şeyin zaman olduğunu eğer türün bir oyuncusuysanız biliyor olmanız gerekiyor. Dolayısıyla eğer yeterli zamana sahip değilseniz VATANGAME’den güvenilir ve hızlı bir şekilde Rise Online GB alarak ya da Rise Online Cash alarak oyuna harcamanız gereken süreyi azaltabilirsiniz.

VATANGAME Hakkında

Türk ve yabancı iş ortaklarıyla beraber online, offline pc ve konsol oyunlarını dijital pazar üzerinden ‘oyuncuyu’ esas alarak oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına hizmet edebilmek amacıyla kurulan;

Her biri kendi alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir ekipten oluşan dijital platformdur. 2020 yılında sektöre hızlı bir girişle her gün bir öncekinden daha büyük başarılı adımlar atan Vatangame.com müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı, güvenilir, kolay,ulaşılabilir, anlık geribildirim veren bir alışveriş hizmeti sunuyor. 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Fall Guys Oynaması Ücretsiz Oluyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Fall Guys Oynaması Ücretsiz Oluyor

Sonraki İçerik
Görsel 7: V Rising Sistem Gereksinimleri - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

V Rising Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""