Prison Architect 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Prison Architect 2’in 26 Mart 2024’te Steam, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’e çıkış yapacağı duyuruldu.
Görsel 4: Prison Architect 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Double Eleven ve yayıncı Paradox Interactive’in popüler hapishane yönetimi simulasyonunun devamı niteliğindeki Prison Architect 2 duyuruldu. Daha detaylı simulasyon ve daha fazla yaratıcı seçenek vaat eden Prison Architect 2, 2024 yılının Mart ayında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek.

Prison Architect 2 Duyuru Fragmanı

Prison Architect 2 beraberinde getirdiği yeniliklerle birlikte seriyi 3. boyuta taşıyacak. Artık daha ayrıntılı ve birden fazla kattan oluşan bir hapishane inşa edebilirsiniz. Bu alan içinde, mahkumlar için günlük programları, onlara nasıl davranılacağına dair politikaları ve daha fazlasını tanımlamak için sayısız yönetim aracınız var.

Mahkumlar artık daha zeki, diğer insanlarla gerçek ilişkiler kurma ve istek ve ihtiyaçlarına göre karar verme yeteneğine sahip. u durum kaçma girişimlerine, çete savaşlarına ve daha fazlasına yol açabilir. Cezaevinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için ister katı kurallar ister mahkum rehabilitasyonunu ön planda tutan daha yumuşak bir yaklaşım olsun, bu duruma uyum sağlamaya çalışmanız gerekecek.

Double Eleven Oyun Direktörü Gareth Wright, “Prison Architect 2’de ekibimiz yönetim oyununda bir sonraki seviyeyi yaratmak için yola çıktı” dedi.

Tüm bunlar yeni bir dünya haritasını kapsayan yükseltilmiş bir kariyer modunda bir araya getirilecek.

Görsel 5: Prison Architect 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

“Daha fazla oyuncu özgürlüğü, etkili seçimler ve mahkum simülasyonu bir araya gelerek 3 boyutlu bir dünyada gelişmiş bir hapishane yönetimi sunumu sağlıyor. Mahkumlarınızı yönetmek, isyanları bastırmak, firarları önlemek ve hapishanelerinizi paylaşmak için temel ve çok sevilen özellikler geri dönüyor, ancak şimdi platformlar arası! Yeni bir yükseltme sistemine ek olarak, yeni bir Kariyer Modu ve daha fazlası. Oyuncuların nihayet 3D olarak inşa etmek ve genişletmek için birden fazla kat ve podyum ile nasıl yaratıcı olduklarını görmeyi dört gözle bekliyoruz. Sonra da hapishanelerinin emniyetini, güvenliğini ve kendilerini geliştirmelerini optimize edip dengeleyecekler.”

Prison Architect 2 39,99$ / 34,99£ / 39,99€ fiyatla satışa sunulacak ve PC versiyonu bugünden itibaren ön siparişe açılacak.

Orijinal Prison Architect, yönetim simülasyonu türüne eğlenceli yaklaşımı ve kendine özgü stilize 2D grafikleriyle orijinal geliştirici Introversion Software için büyük bir başarıydı. Marka, 2019’da Paradox Interactive tarafından satın alındı ve Double Eleven’a emanet edildi; Double Eleven da oyunu çeşitli içerik paketleriyle destekleyerek geçen yıl Mayıs ayında son bir güncelleme yayınladı. Şimdi bir devam oyununun zamanı geldi ve bu oldukça önemli bir adım olacak gibi görünüyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Suicide Squad Kill the Justice League Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Suicide Squad Kill the Justice League Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 7: Palworld Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Palworld Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""