GTA Online’a Uzun Süredir Beklenen 50 Araçlık Bir Garaj Ekleniyor

Avatar photo
Takip Et
GTA Online Drug Wars genişlemesinin bir devamı niteliğinde olan bir güncelleme yayınlandı ve oyuna 50 araçlık 5 katlı yeni bir garaj eklendi.
Görsel 4: GTA Online'a Uzun Süredir Beklenen 50 Araçlık Bir Garaj Ekleniyor - Rehber - Oyun Dijital

Grand Theft Auto Online’ın son güncellemesi, oyuncuların yıllar boyunca topladıkları tüm harika, vahşi ve tuhaf araçları sergileyebilmeleri için uzun zamandır talep edilen 50 araçlık garajı oyuna ekliyor.

Los Santos’un Eclipse Bulvarı’nda bulunan 50 araçlık garaj beş kattan oluşuyor ve Rockstar’ın ayda 5,99 dolarlık GTA+ üyeliğine abone olanlar için hiçbir ek ücret ödemeden kullanılabiliyor.

GTA Online Eclipse Blvd Garajı’nın tüm katları düzenlenebiliyor.

Garajın her katında oturma yerleri, içecekler, TV’ler ve dış dünyayı gözetleme özellikleriyle donatılmış kendi mekânları bulunuyor ve oyuncular her bir katın estetiğini de kişiselleştirebiliyor.

Güncelleme ayrıca Toundra Panthere adında yeni bir Fransız spor araba, daha fazla Drug Wars aktivitesi ve soyulacak yeni günlük Stash Houses ve alınacak Dead Drop’lar ekliyor.

Los Santos Uyuşturucu Savaşları genişletmesi aralık ayında GTA Online’a yeni bir hikâye örgüsünün açılış bölümü olarak hareket eden altı ana görev ekleyen büyük bir genişleme ile başladı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Valheim Xbox Sürümü Mart Ayında Yayınlanacak - Rehber - Oyun Dijital

Valheim Xbox Sürümü Mart Ayında Yayınlanacak

Sonraki İçerik
Görsel 6: Suudi Arabistan Artık Nintendo'nun En Büyük Dış Yatırımcısı - Rehber - Oyun Dijital

Suudi Arabistan Artık Nintendo’nun En Büyük Dış Yatırımcısı

Alakalı İçerikler
""