Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Ninjas in Pyjamas VALORANT Kadrosunu Açıkladı

Avatar photo
Takip Et
Organizasyon bu yeni kadro ile daha gelişime yönelik bir yön almayı planlıyor.
Görsel 4: Ninjas in Pyjamas VALORANT Kadrosunu Açıkladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ninjas in Pijamas, tamamen Güney Amerikalı oyunculardan oluşan yeni VALORANT kadrosunu açıkladı.

Takımın önceki durumuna kıyasla önemli bir yön değişikliği görülebiliyor. İsveç merkezli organizasyon Aralık 2021’in başına kadar, Adam “ec1s” Eccles gibi Avrupalı oyunculardan oluşmaktaydı.

Bu tarihten itibaren ise organizasyon Brezilya ve Arjantin’den deneyimli ve gelecek vaat eden oyuncuların karışımı ile bir takım oluşturma kararı verdi.

Yeni Ninjas in Pyjamas VALORANT Kadrosu

  • Alexandre “xand” Zizi
  • Walney “John” “Reis
  • Benjamin “bnj” Rabinovich
  • Gabriel “benz1” Luiz da Costa
  • Cauan “cauan” Pereira

Kadrodaki tecrübeli oyuncular Alexandre “xand” Zizi ve Benjamin “bnj” Rabinovich. Xand, geçen yıl oynadığı FURIA Esports’ta isim yaptı. Brezilyalı kuruluş ile, VCT: Güney Amerika Son Şans Elemeleri’nde zirveye çıkmayı ve Champions’a katılmayı başardı.

Bnj ise Mart 2021’de KRÜ Esports’a katılarak Masters Reykjavík’te yer aldı. Haziran ayında Arjantinli oyuncu, takımda aktif olmayan bir role geçti ve bu nedenle Masters Berlin ve Champions turnuvalarının bir parçası olmadı.

Walney “Jonn” Reis, Gabriel “bezn1” Luis da Costa ve Cauan “cauanzin” Pereira üçlüsünden oluşan takımın geriye kalanı, kendi bölgeleri dışında profesyonel VALORANT konusunda çok az deneyime sahip. Ancak kendi aralarında ikinci sınıf etkinliklerde çok sayıda ilk üç sıralama bulunmakta ve bu da onları gelecek için izlenmesi gereken yetenekler konumuna getirmekte.

Ninjas in Pyjamas’ın yeni kadrosunun yer alacağı ilk turnuva, VCT 2022: Brazil Stage One Challenger kapalı elemeleri olacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Microsoft, Activision Blizzard'ı Satın Aldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Microsoft, Activision Blizzard’ı Satın Aldı

Sonraki İçerik
Görsel 6: God of War Gizli Odalar Rehberi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

God of War Gizli Odalar Rehberi

Alakalı İçerikler
""