Minecraft Büyü Masası Yapımı (2024)

Takip Et
Minecraft büyü masası yapımı için hangi malzemeler gerekir? İçeriğimizde gösteriyoruz.
Görsel 4: Minecraft Büyü Masası Yapımı (2024) - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Minecraft’ta daha hızlı kırmak, daha fazla hasar vermek veya daha az hasar almak için eşyalarınıza büyüler basmanızı sağlayan büyü masası, oyununuzu oldukça kolaylaştırıyor. Peki siz evinizde bir büyü masası istemez miydiniz?

Bu içeriğimizde Minecraft büyü masası yapımı için gereken malzemeleri ve bu malzemelerin nasıl bulunabileceğini sizler için listeledik.

Minecraft Büyü Masası Nasıl Yapılır?

Minecraft Büyü Masası Yapımı İçin Malzemeler:

Minecraft’ta büyü masası yapabilmek için madenlerde elmas bulmaya çalışarak bir miktar vakit geçirmeniz gerekecek, ancak diğer malzemeleri bulmak elmasın aksine zor değil. İşte büyü masası için gereken malzemelerin listesi:

  • 1x Kitap
  • 2x Elmas
  • 4x Obsidyen

Öncelikle bir çalışma masasına erişiminiz ve 1x kitap, 2x elmas, 4x obsidyen malzemelerine ihtiyacınız var. Gereken malzemeleri topladıktan sonra aşağıda bulunan resimdeki gibi çalışma masasına yerleştirin. Eğer malzemeleri doğru yerleştirdiyseniz büyü masası sağ tarafta görünecek. Tutun ve envanterinize sürükleyin.

Eğer büyü masası görünmediyse malzemelerinizi ve yerlerini kontrol edin. Son olarak, eğer büyü masasını kullanmak istiyorsanız büyü basmak için lapis lazuliye ihtiyacınız olacak. Madeni keşfederken bulduğunuz lapisleri kazmayı ihmal etmeyin.

Görsel 5: Minecraft Büyü Masası Yapımı (2024) - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: İlk Türk Gemisi Muavenet World of Warships’e Ekleniyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

İlk Türk Gemisi Muavenet World of Warships’e Ekleniyor

Sonraki İçerik
Görsel 7: Minecraft Çakmak Yapımı (2024) - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Minecraft Çakmak Yapımı (2024)

Alakalı İçerikler
""