Microsoft, Son İki Xbox 360 Mağazası İndirimlerini Duyurdu

Avatar photo
Takip Et
Microsoft, 29 Temmuz’da kapanacak Xbox 360 mağazasında yapılacak son iki indirimin tarihini duyurdu.
Görsel 4: Microsoft, Son İki Xbox 360 Mağazası İndirimlerini Duyurdu - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Bu hafta başında, Xbox 360 mağazasının bu Temmuz ayında kapanmasından önce bir grup Xbox 360 oyunu aniden indirime girmişti ve şimdi Microsoft önümüzdeki aylarda iki indirim daha yapılacağını duyurdu.

Görsel 5: Microsoft, Son İki Xbox 360 Mağazası İndirimlerini Duyurdu - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Bu indirimler, Xbox 360 mağazasının kapanmadan önceki son iki indirimi olacak.

Xbox 360 mağazasının kapatılmadan önce yapılacak son iki indirim 18 Haziran 2024 ve 16 Temmuz 2024 tarihlerinde yapılacak ve “mümkün olduğunca çok sayıda oyun” indirime girecek. Tüm indirimler, mağazanın kapanacağı tarih olan 29 Temmuz’a kadar devam edecek.

Xbox 360’ın mirasını kutlamak için, muhteşem yayıncı ortaklarımızla birlikte çalışarak size çevrimiçi mağazamızdan veya konsoldaki Xbox 360 Mağazasından mümkün olduğunca çok sayıda fiyat indirimi sunuyoruz. Bu listeyi 18 Haziran 2024’te ve 16 Temmuz 2024’te daha fazla oyunla güncelleyeceğiz ve Temmuz ayı sona ermeden önce size mümkün olduğunca çok sayıda yeniden fiyatlandırılmış oyun sunacağız. Bu fiyat indirimleri, 29 Temmuz 2024’te 360 mağazası kapanana kadar her oyun için geçerli olacak.

Microsoft’un blog yazısı.

29 Temmuz geldiğinde, Xbox 360 mağazasından oyun satın almak artık mümkün olmayacak, bu da potansiyel olarak yüzlerce dijital oyunun sonsuza dek yok olacağı anlamına geliyor. Ancak Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S üzerinde çalışan geriye dönük uyumlu Xbox 360 oyunları gelecekte de satın alınabilecek.

Eğer hala bir Xbox 360’ınız varsa ve bir ya da iki tane kelepir oyun arıyorsanız, Xbox 360 mağazasının yaklaşan indirimlerine göz atın! 60’tan fazla oyun içeren bu haftaki indirime de göz atmayı unutmayın.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Yayımlandı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Yayımlandı

Sonraki İçerik
Görsel 7: NVIDIA ve MediaTek'in El Konsolları İçin Yepyeni Bir Çip Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

NVIDIA ve MediaTek’in El Konsolları İçin Yepyeni Bir Çip Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Alakalı İçerikler
""