Sniper Elite 5 Ne Zaman Çıkacak?

Avatar photo
Takip Et
Geliştirici Rebellion yaptığı açıklamayla Sniper Elite 5 ne zaman çıkacak ve nerede geçecek sorularını cevapladı.
Görsel 4: Sniper Elite 5 Ne Zaman Çıkacak? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Geliştirici ekip Rebellion, Sniper Elite 5’in gelecek yıl piyasaya sürüleceğini ve İkinci Dünya Savaşı dönemindeki Fransa’da geçeceğini açıkladı.

Serinin yeni oyununda yine Karl Fairburne adındaki yetenekli keskin nişancı subayı yöneteceğiz. Rebellion açıklamasında, Karl’ın bu seferki amacının Brittany’deki Alman savunmasını zayıflatmak olan bir ABD korucu birliğine liderlik edeceğini söyledi.

Karl Fairburne, ordayken Fransız direniş hareketi ile bağlantı kurar ve Kraken Operasyonu adlı gizli bir Nazi projesini öğrenir. Müttefiklerin Fransa’yı işgal etme planlarını bozmadan Kraken’e son vermek ona ve silah arkadaşlarına kalmış.

Sniper Elite 5’deki haritalar Fransa’daki gerçek konumlardan esinlenerek yapılacak ve serinin şimdiye kadarki en büyük haritası olacak. Oyun, oyunculara her seferinde suikast görevlerini planlamaları için daha yaratıcı olmalarını sağlayabilecek birden fazla sızma şekli ve çıkış yöntemi sunacak.

Gelişmiş CO-OP oynanış özelliğiyle arkadaşlarınızla birlikte İkinci Dünya Savaşında Nazilerin planını suya düşürmeye çalışabilirsiniz.

Yeni Yayımlanan Sniper Elite 5 Fragmanı

Yeni oyun ile birlikte alışılmış Sniper Elite dinamiklerine ek olarak tezgahlarda artık sadece ekipmanlarınızı özelleştirmek ve değiştirmek yapılmayacak aynı zamanda hedefinize uyacak belirli cephane türlerini de seçebileceksiniz.

Tabii ki, serinin imzası olan öldürme kamerası da oyunda bulunuyor ayrıca bu sefer tabanca ve hafif makineli tüfekler de öldürme kamerasını tetikliyor. Rebellion, bu oyundaki öldürme kamerasının size “her atışın gerçek yıkım gücünü” göstereceğini söyledi.

Sniper Elite 5, çıktığı gibi Xbox Game Pass kütüphanesine katılacak. Oyun 2022’de PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: PUBG Battlegrounds Ücretsiz Oluyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

PUBG Battlegrounds Ücretsiz Oluyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Fnatic 2022 LEC Kadrosunu Açıkladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

Fnatic 2022 LEC Kadrosunu Açıkladı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Görsel 10: Discord - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Discord sunucumuza katılarak;

  • Oyunlarda ya da bilgisayarınızda yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir,
  • Tüm platformlardaki ücretsiz oyunları takip edebilir,
  • Yeni alacağınız donanımlar/cihazlar için öneri alabilir,
  • Çekilişlere ve sohbete katılabilirsiniz.