Hotel Renovator İnceleme

Avatar photo
Hayallerinizdeki otelinizi Hotel Renovator oyunu ile inşa edin.
Takip Et

Eğer hayalleriniz arasında otel açma fikriniz var ise Hotel Renovator bu hayalinizi sanal dünya içerisinde gerçekleştirebilir. Otel odası tasarımlarını zevkinize göre ayarlayabileceğiniz, hayal gücünüzü tasarımlarla buluşturabileceğiniz House Flipper tarzı bir inşa simülasyon oyunu. Henüz demo aşamasında erişimde olan oyunu Steam üzerinden indirebilirsiniz.

Hotel Renovator içerisinde bulunduğu eylemlerden birisi oda temizliği. Terk edilmiş otel odasını temizleyerek tadilata hazır hale getirmelisiniz. Çöpleri veya kullanılmayan eşyaları gözden çıkarın. Temizliğin ardından sizleri bir diğer eylem odayı şekillendirme bekliyor. Buna oda yıkımı ismini de verebiliriz fakat tamamen sizin tercihinize kalmış. Oda duvarlarının yerleriyle oynayabilir, kullanım alanını arttırabilirsiniz.

Tadilatı bitirdikten sonra oda hakkında hayal gücünüz daha da genişliyor. Bir anda her şeyi yapmak istiyorsunuz. Hayal gücünüzü kısıtlamayın, ne istiyorsanız yapın. Hotel Renovator bu konuda sizi kısıtlamıyor. Mobilyalardan, ince tasarım detaylarından ve dekorasyonları oldukça iyi. Bir demo bu kadar iyi ise tam erişim oyunun nasıl olacağını şuan için düşünemiyorum.

Hotel Renovator

Her detayın muhteşem göründüğünü anlatmaya zaman yetmez. Eğer mükemmeliyetçi bir kişiliğe sahip iseniz mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Dokuların netliği, malzemelere vuran ışık tepkimesi ve gölgelendirme efektleri gerçekçiliğe en yakın seviyede yapılmış.

Ayrıca Hotel Renovator’ün çekici müziği sizi üretkenliğinize bir nebze yardımcı oluyor. Bu deneyime mükemmel bir şekilde uyuyor.

Hotel Renovator İçerisinde Neler Yapılabilir?

Oyun hala demo sürümünde ve oyunun önü açık. Popüler inşa oyunlarından House Flipper seviyesine kadar çıkabilecek bir oyun. Umuyoruz ki geliştirmeyi bırakmazlar ve oyun raflardan silinmez. Şuan için yapılacak işler sınırlı olsa da tam sürümde işlerin çoğalacağını unutmayalım.

Odaları yeniden inşa edin.

  • Eski duvar kağıdını, eski parkeleri veya döşemeleri söküp bir kenara atabilirsiniz. İstediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Odaların büyüklüğü, küçüklüğü ile oynayabilirsiniz.

Odaları döşeyin.

  • Odalarınız için yeni mobilyalar alabilirsiniz veya tasarruf ederek eski mobilyaları restore ederek kullanabilirsiniz. Çok çeşitli mobilyalar arasında kafanızda bulunanı seçerek odayı şekillendirebilirsiniz. Ne kadar çok harcarsanız o kadar çok kazanırsınız. Ayrıca odada kalan misafirlerden sonra odalardaki hasarları onarmanız gerekiyor.

Otele yatırım yapın.

  • Otelinizde bulunan ilgi çekici yerlere para harcamaktan kaçınmayın. Ne kadar ilgi o kadar çok müşteri. Standart bir otel olmaktan çıkıp bu standartları yükseltin ve şehirdeki en iyi otel işletmecisi olun. Eğer daha fazla misafir çekmek istiyorsanız bir yüzme havuzu veya yemek servisi yapabileceğiniz restoran satın alabilirsiniz. Her müşteriden 5 yıldızlı yorumlar aldığınızdan emin olun.

Müşteri yorumlarını okuyun.

  • Otelinizde konaklayan müşterilerinizin geri bildirimlerine göz atabilirsiniz. Gelen eleştirilere karşılık olarak oda ve otel kalitenizi arttırabilirsiniz.

Demo sürümünde Hotel Renovator’ün bize sunduğu deneyimler bunlardan ibaret. Oyun 2021 yılı içerisinde çıkacak ancak kesin bir tarih verilmiş değil.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Xbox Game Pass Büyümeye Devam Ediyor

Sonraki İçerik
Avatar photo

EA Play Live Yayınının Zamanı Ve Sunucusu Belli Oldu