Elden Ring’in Game Pass’e Geleceği İddia Edildi

Takip Et
Microsoft Başkan Yardımcısı Sarah Bond tarafından atılan tweet, Elden Ring’in Game Pass’e geleceği iddialarını alevlendirdi.
Görsel 4: Elden Ring'in Game Pass'e Geleceği İddia Edildi - Rehber - Oyun Dijital

Microsoft’un oyunculara sunmuş olduğu Xbox Game Pass hizmeti, özellikle ülkemiz için uygun fiyata 100’den fazla oyunu oynayabildiğimiz tek servis. Aylık yalnızca 80,00 TL ödeyerek birçok oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz. 130,00 TL’ye de Ultimate sürümünü alarak 50’den fazla ek içerikten ve oyundan da faydalanabiliyorsunuz.

Microsoft’ta Xbox Oyun Üreticisi Deneyimi ve Ekosisteminden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Sarah Bond tarafından atılan bir tweet, oyun dünyasında büyük ses getirdi.

Bond’un paylaşımına göre Elden Ring, Xbox Game Pass’e yakında gelebilir

Görsel 5: Elden Ring'in Game Pass'e Geleceği İddia Edildi - Rehber - Oyun Dijital

Microsoft Başkan Yardımcısı olan Bond Sarah, Twitter’dan paylaştığı gönderide yaşlı bir adam ile yüzük, onun da yanına Xbox hashtag‘ı ekledi. Sarah, bu paylaşımdan kısa süre sonra da sürprizi bozup emojilerinin anlamının Elden Ring olduğunu belirten bir görsel paylaştı.

Bu paylaşımdan sonra çoğu oyuncunun kafasında, “Elden Ring’in Xbox Game Pass’e mi geliyor?” gibi soru işaretleri oluşturdu. Bazı oyuncular ise “Xbox, FromSoftware’i mi alacak yoksa?” diye birçok komplo teorileri üretmeye başladılar ancak şu anda böyle bir sızıntı mevcut değil.

Xbox Başkan Yardımcısı Bond’un Twitter üzerinden paylaşımı

Elden Ring‘in Xbox Game Pass‘e gelip gelemeyeceği konusunda şu anda resmi bir açıklama yapılmadı. Sarah’ın gönderisi dışında herhangi bir bilgi de bulunmuyor ancak Xbox Game Pass’e Elden Ring gelirse FromSoftware, ilk kez bir abonelik hizmetine oyununu getirmiş olacak. Bu, Dark Souls gibi diğer FromSoftware oyunlarını yakında Xbox Game Pass’te görebileceğimiz anlamına da geliyor olabilir.

Steam’de en olumlu yorum alan oyunlardan Elden Ring, şu anda 20 milyondan fazla kopya satmayı ve 2022 yılının en iyi oyunu seçilmeyi başardı.

Görsel 6: Elden Ring'in Game Pass'e Geleceği İddia Edildi - Rehber - Oyun Dijital

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 7: High on Life PlayStation'a Çıkış Yapabilir - Rehber - Oyun Dijital

High on Life PlayStation’a Çıkış Yapabilir

Sonraki İçerik
Görsel 8: Xbox Game Pass Üyelik İptali Nasıl Yapılır? - Rehber - Oyun Dijital

Xbox Game Pass Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Alakalı İçerikler
""