Dying Light 2 Stay Human İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Avatar photo
Takip Et
Dying Light 2 Stay Human fragmanında yeni virüslüleri ve parkur mekanikleri gösteriliyor.

Zombi dolu açık dünya aksiyon oyunu Dying Light 2 Stay Human için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Dying Light’ın ürpertici dünyasına adanmış bir canlı yayın kanalı olan Dying 2 Know, Dying Light 2 Stay Human için ön siparişler ve hazırlanmanın diğer yolları hakkında da bilgi verdi.

Oyun fragmanında bol miktarda zombi öldürme (veya virüslü öldürme) eylemi var. Ancak Dying Light 2’nin kıyamet dünyasının gerçekte nasıl olduğuna dair bize ipuçları veren tonlarca insandan insana etkileşimde var, bunun yanında bol bol parkur da var.

Oyun fragmanı, ilk Dying Light oyununda bulunan yüksek oktanlı şiddetin çoğunu içeriyordu. Ayrıca devam oyununda Revenant gibi bazı yeni türleri de gördük. Enfekte olmadığınızda, bunun yerine katılabileceğiniz çok sayıda parkur eylemi var. Fragmanın en büyüleyici kısımlarından biri, enfekte olmuş bir sürünün içinden geçen bir parkur bölümüydü. Canavarlar sürekli olarak kendilerini size doğru fırlattıkça, masaların ve platformların altından kaçmanız, eğilmeniz gerekecek.

Dying Light 2 Stay HumanDying Light 2 Stay Human Oynanış Fragmanı

Bu oyundaki parkurun bu kadar gerçek görünmesi sürpriz değil. Geliştirici Techland, yaratıcı rehberlik ve hareket yakalamaya yardımcı olması için parkurun öncüsü David Belle’i işe aldı. Parkur, açık dünyada da her zaman mevcuttur. Gündüz ve gece döngüsünün yanı sıra oyuncuların 3D Dying Light 2 dünyasını dolaşırken sınırsız özgürlüğe sahip olacağı bildiriliyor.

Dying 2 Know kanalında daha fazla kamera arkası gizli bakışı da olacak. Geliştiricilerle hikaye, sanat ve oyunun mekaniğinin çoğu hakkında bazı konuşmalar yer alacak. Bunlarla ilgileniyorsanız kanala göz atmanızı öneririz.

TechlandGG, devam oyununun olaylarını ayarlamak için prequel çizgi romanı yayınladığı için, birçok gecikme için hala sabırsız olan hayranlar devam oyunuyla ilgilenmeye başlayabilir. Standart, Deluxe veya Ultimate Edition’ı Steam üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. Dying Light 2 Stay Human, 7 Aralık’ta oyuncular için erişime açılacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

IEM Köln Yayın Kadrosu Açıklandı

Sonraki İçerik

Sonic Mania Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler