Discord Yükleme Ekranında Kalıyor Hatası Çözümü (2024)

Avatar photo
Takip Et
Türk Telekom tarafından tüm abonelerin Güvenli İnternet profilinin değiştirilmesi sonucu yaşanan Discord yükleme ekranında kalıyor hatasının çözümünü sizin için derledik.
Görsel 4: Discord Yükleme Ekranında Kalıyor Hatası Çözümü (2024) - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Özellikle oyuncular ve çeşitli topluluklar arasında sesli ve metin tabanlı iletişim sağlayan popüler bir platform olan Discord, son günlerde bazı Türk kullanıcılar tarafından kullanılamıyor. Sebebi ise Türk Telekom tarafından yapılan bir değişiklik.

Ev İnterneti hizmetini Türk Telekom’dan alan kullanıcılar 16 Ekim 2023 tarihinde Türk Telekom’un yapmış olduğu “Güvenli İnternet Profili” değişikliği nedeniyle Discord gibi uygulamalara erişim çekmeye başladı.

Discord yükleme ekranında kalıyor hatası nasıl çözülür?

Eğer bir Türk Telekom kullanıcısıysanız ve Discord’a erişmekte sorun yaşıyorsanız; yapmanız gereken tek şey Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayıp “Güvenli İnternet Profil” değişikliği talebinde bulmanız. Dilerseniz aynı işlemi Online Hizmetler üzerinden de yapabilirsiniz.

Güvenli İnternet Hizmeti nedir?

22/11/2011 tarihinden itibaren Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından sunulmakta olan Güvenli İnternet Hizmeti (GİH) sizi ve ailenizi internetin zararlı içeriklerinden büyük oranda korumak amacıyla geliştirilmiştir.

Güvenli İnternet Hizmeti, isteğe bağlı, ücretsiz, şeffaf, kullanımı kolay, interaktif ve tüketici memnuniyetini esas alan bir kamu hizmetidir.

Başta çocuklar ve gençler olmak üzere dijital çağın sunduğu fırsatlardan tüm internet kullanıcılarının güvenli bir ortamda yararlanmasını sağlamak, zararlı içeriklere yönelik koruyucu önlemler almak, internetin risklerinden, zararlı içeriklerinden toplumu korumak için Güvenli İnternet Hizmeti kullanıma sunulmuştur.

Görsel 5: Discord Yükleme Ekranında Kalıyor Hatası Çözümü (2024) - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Güvenli İnternet Hizmeti nasıl iptal edilir?

Türk Telekom aboneleri Güvenli İnternet Hizmeti tercihi, Profil değişikliği ve iptali işlemlerini şu şekilde yapabilir:

Kısa mesaj ile iptal

Eğer Mobil veri ile Discord’a erişmekte sorun yaşıyorsanız GÜVENLİ İPTAL yazıp 2500’e; eğer Türk Telekom Evde İnternet kullanıcısı iseniz hat sahibinin telefonu üzerinden; GÜVENLİ İPTAL yazıp 6606’a kısa mesaj göndererek güvenli internet profilinizi iptal edebilirsiniz.

Çağrı Merkezi

444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri numaramız üzerinden Güvenli İnternet Profil değişikliklerini gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlemler

Türk Telekom Online İşlemler web ya da uygulamadan giriş yaparak profil değişikliklerini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer farklı bir çözüm uygulayıp sorunu çözdüyseniz, diğer kullanıcılarımızla yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Counter Strike 2 Oynayan AMD Kullanıcıları Dikkat: Ban Yiyebilirsiniz - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Counter Strike 2 Oynayan AMD Kullanıcıları Dikkat: Ban Yiyebilirsiniz

Sonraki İçerik
Görsel 7: World of Warships, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yılını Ödüllerle Kutluyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

World of Warships, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılını Ödüllerle Kutluyor

Alakalı İçerikler
Görsel 15: Mekanik Hisli Klavye Nedir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Mekanik Hisli Klavye Nedir?

Mekanik hisli klavye nedir? Mekanik klavye ile arasındaki farklar nelerdir? Mekanik hisli klavye almak için nelere dikkat etmelisiniz? Bu yazıda bu soruların cevaplarını bulacaksınız.
Devamını Oku
""