Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

WoW Shadowlands Chains of Domination 29 Haziran’da Çıkacak

Takip Et
Blizzard, Chains of Domination duyurusu ile aynı zamanda Sanctum of Domination raid bölgesinin ilk görüntülerini de paylaştı.

World of Warcraft: Shadowlands’in şubat ayında duyurusu yapılan yeni güncellemesi Chains of Domination oldukça uzun bir süredir bekleniyordu. Blizzard, bekleyenleri mutlu edecek haberi vererek güncellemenin bu ay sonunda, yani 29 Haziran’da oyuna geleceğini duyurdu.

Chains of Domination ek paketiyle ile The Maw bölgesine Korthia: Sırlar Kenti adında yeni bir alt bölge eklenirken, Four Covenants tarafından gerçekleştirilen işgal sonucu oyuncular bineklerini kullanabilecek ve aynı zamanda Eye of the Jailer’ı da devre dışı bırakabilecekler. Böylelikle her gün bölgeyi keşfedebilmek için daha fazla vakte sahip olacaklar. Güncellemeyle birlikte yeni hikaye görevleri ve Covenant ilerlemesi gelirken, aynı zamanda 8 boss bulunan yeni bir mega-dungeon ve Sylvanas Windrunner’ın da içinde yer aldığı 10 boss bulunan The Sanctum of Domination adında yeni bir raid de oyuna eklenecek.

World of Warcraft: Shadowlands Chains of Domination 29 Haziran günü çıkış yapacak.

Yeni raid The Sanctum of Domination normal ve heroic zorluk seviyesinde 6 Temmuz’da erişilebilecek. Yeni mega-dungeon Chains of Domination ise onu takiben bir hafta sonrasında erişime açık olacak. Devamında ise;

  • 13 Temmuz’da Raid Finder Wing 1 ve Mythic Zorluk Seviyesi (The Tarragrue, The Eye of the Jailer, The Nine),
  • 27 Temmuz’da Raid Finder Wing 2 (Soulrender Dormazain, Remnant of Ner’zhul, and Painsmith Raznal),
  • 10 Ağustos’ta Raid Finder Wing 3 (Guardian of the First Ones, Fatescribe Roh-Kalo, and Kel’Thuzad),
  • 24 Ağustos’ta ise Raid Finder Wing 4 (Sylvanas Windrunner) açılacak.

Covenant Renown seviyeleri ve ödülleri, Torghast’ın daha az seviyede cezalandırıcı olması ve yeni sezon PvP’leri ile Mythic+ dungeon’ları gibi iyileştirmeler ve eklemeler de bu yeni ek paketle birlikte oyuna eklenecek.

Eklenecek yeni raid’e doğrudan katılmak isteyen oyuncuların Blizzard’ın oyun tarihiyle birlikte paylaştığı raid önbilgilendirme mesajına bakmasında da fayda var.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

A Plague Tale: Innocence Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Sonraki İçerik

BBL Logicman’i VALORANT Kadrosuna Kattı

Alakalı İçerikler
""