Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC’si Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC’si bu yıl gerçekleşecek olan Summer Game Fest’te görücüye çıkacak.
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC

Cyberpunk 2077 hayranları, CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC’si hakkında Summer Game Fest’te vereceği bilgileri bekliyorlar. Oyun çıkışında her ne kadar büyük bir facia ile karşılaşmış olsa da bu durum gelen güncellemelerle yavaş yavaş yok oluyor.

Başarılı The Witcher serisini geliştiren ekibin arkasında olduğu Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves’in olması, distopik açık dünyaya sahip olması oyun çıkmadan önce çok abartılmıştı. Maalesef çıkışında hayal kırıklığı yaratsa da gelecek güncellemelerle oyuncuları Night City’de güzel bir oyun deneyimi bekliyor olacak.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC’si Twitter’dan duyuruldu.

Birçok oyuncu oyunun ilk DLC’si olacak Phantom Liberty DLC’sini bekliyor. Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC’si geçtiğimiz günlerde CD Projekt Red tarafından DLC’nin Summer Game Fest’te olacağı Twitter üzerinden duyuruldu.

Phantom Liberty DLC’sinin Summer Game Fest’te görülecek olmasının yanı sıra ziyaretçiler tarafından deneyimlenebileceği söyleniyor.

Summer Game Fest, 8 Haziran 2023 tarihinde, Los Angeles’ta düzenlenecek. Önceki yıllarda olduğu gibi, birçok stüdyo ve yayıncı burada yaptıkları işleri sergileyebilecekler. Festivalde yer alması planlanan diğer geliştiriciler arasında Capcom, Behavior Interactive, Square Enix, Niantic Labs, Developer Digital ve diğer birçok geliştirici yer alıyor.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC’sinde yepyeni bir hikâyenin yanı sıra yeni karakterler bizleri bekliyor olacak. Yeni karakterlerin başında filmlerden tanıdığımız Idris Elba yer alıyor.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC’si için kesinleşmiş bir çıkış tarihi yok. Ancak şimdilik Cyberpunk 2077’yi PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında oynayabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: League of Legends Koridorlarda Nasıl Oynanır? - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

League of Legends Koridorlarda Nasıl Oynanır?

Sonraki İçerik
PS Plus Haziran 2023

PS Plus Haziran 2023 Oyunları Açıklandı

Alakalı İçerikler
""