Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Yerli Korku Oyunu Death Relives’in Demosu Yayımlandı

Avatar photo
Takip Et
Unreal Engine 5 ile geliştirilen yerli korku oyunu Death Relieves’in demosu Steam’de oynanabilir.
Görsel 4: Yerli Korku Oyunu Death Relives'in Demosu Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Aztek Mitolojisi’nden esinlenen yerli korku oyunu Death Relives artık oynanabilir bir demoya sahip.

2020 yılından bu yana Unreal Engine 5 oyun geliştirme motoru ile hazırlanan Death Relives, bir psikolojik hayatta kalma korku oyunu. Death Relives, Cadilar Bayramı’nın gelmesi ile birlikte artık Steam’de oynanabilir bir demoya sahip.

Death Relives Hikayesi

Adrian ve annesi lise mezuniyet balosundan dönerken yolda ıssız ve ormanlık bir alanda, yerde yatan bir beden görürler. Yerde yatan bedene yardım etmek için arabadan ayrılan Adrian’ın annesine beklenmedik bir şekilde saldıran yerdeki beden, onu ormanın derinliklerine doğru sürükleyerek mistik bir şekilde kaçırır.

Görsel 5: Yerli Korku Oyunu Death Relives'in Demosu Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Annesini kaçıranın bıraktığı izleri takip eden Adrian, büyük bir konakla karşılaşır. Konaktan gelen çığlıkları duyan karakterimiz, konağa girmeye karar verir. Konağın mahzeninden içeri girmeyi başaran Adrian, annesini bulmaya çalışır. Bu süreçte korkunç olaylarla karşılaşan karakterimiz, oyun boyunca konakta yer alan ruhani rahiplerden ve Xipetotec’ten saklanmaya çalışır. Karakterimiz saklanmak için dolapları, perde arkalarını ve sandıkları kullanır. Adrian bir yandan konakta yer alan gizemli bulmacaları çözerek sır perdesini aralamaya çalışırken, bir yandan da annesiyle birlikte konaktan kaçmaya çalışır.

Bağımsız geliştirilen oyunları istek listesine eklenmek, oyunlar için oldukça önemli. Sizler de Death Relives’i istek listenize ekleyerek oyuna destek olabilirsiniz. Death Relives’in demosunu oynamak ve oyunu istek listenize eklemek için oyunun mağaza sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Death Relives’i diğer sosyal medya hesaplarından takip etmek isterseniz aşağıda yer alan bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Steam Dolar Kurunu 1,8₺'den 10₺'ye Yükseltti - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Steam Dolar Kurunu 1,8₺’den 10₺’ye Yükseltti

Sonraki İçerik
Görsel 7: PASTAVILLA Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Turnuvası Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PASTAVILLA Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Turnuvası Başladı

Alakalı İçerikler
""