Yeni VALORANT Bug’ı Sizi Uçuracak

Bir oyuncu, Sova keşif okunu başka bir ajanla aynı hizadan atarken üzerine binildiğinde okun gittiği yöne doğru hızlıca ilerlettiğini fark etmiş ve bunu klip almış. Bunun sizi uçuran bir VALORANT Bug’ı olduğunu unutmayın. Çok cazip gelen hata daha sonra başka oyuncular tarafından da denenerek klipler şeklinde paylaşıldı.

Amacı dışında kullanılan okun bu hatası kullanılmak istenirken israf edilmeye açık bir noktada. Oyun içi ekonomiyi bozmamak için bunu kullanmak sıkıntı olabilir. Fortnite’ı hatırlatan bu hata, önceden yaşanan Sova’nın baykuş dronuyla başka bir ajanı uçurduğu gibi bir hata olduğu için büyük ihtimalle düzeltilecektir.

VALORANT Bug’ı bu şekilde görüntülendi:

Sova’nın Belası

Sova’dan ve yeteneklerinden bahsederken Sova’nın şok okundan kaçamayan düşmanlara karşı nasıl BELA aldırdığını kaydeden bir kliple devam edelim. Sova oynayan oyuncu, takım arkadaşlarının bilgileriyle orada düşmanın olduğunu öğrenerek şok okuyla tüm düşmanları tek seferde alıyor ve bela almış oluyor. Tabii öncesinde Astra‘nın o bölgeye oyun başlamadan attığı çekim alanı yeteneğiyle düşmanları engelleyici bir çekim uyguluyor bu da Sova’nın attığı şok oklarının düşmanın üzerine inmesini sağlıyor.

VALORANT’ın, çok net bir şekilde yeteneklerin önemli olduğu bir strateji oyunu olduğu gibi iletişimin de çok önemli olduğu bir takım oyunu olduğunu bu klipten tekrar izliyoruz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version