Yeni Genshin Impact Güncelleme Sızıntıları

Takip Et
Yeni Genshin Impact Güncelleme sızıntılarında Sayu ve Yoimiya animasyon videosuyla Ayaka’nın değişen detayları hakkında bilgiler yer alıyor.

Genshin Impact’in yeni gelecek güncellemesi hakkında en son ortaya çıkan bilgiler, yeni gelecek olan iki karakter hakkında: Sayu ve Yoimiya

Karakterlerin temmuz ayında gelecek olan 1.7 Güncellemesi ile gelmesi planlanırken, sızdırılan bilgilerin yanısıra karakterlerin animasyon videoları güncellemeyi bekleyen oyuncuları daha da heyecanlandırdı.

Mevcut güncelleme şimdiye kadar yalnızca Kazuya karakterini ve Klee’nin ilk banner olarak yeniden işlenmesini gerçekleştirmişti. Bununla birlikte takım adaları kapsayan yeni bir bölge ve birçok yeni görevler ile macera da bulunmaktaydı. Ve tabii değinmek gerekir ki kostüm sisteminin gelmesiyle oyuncu kitlesi yeni eklenecek olan kostümlerle ilgili de bir hayli merak içerisinde.

Ancak, beklentilerin asıl odak noktası ile gelecek olan yeni güncelleme ve beraberinde getireceği Inazuma Bölgesi olmuş durumda. Bu konuda oyuncular da giderek sabırsızlanıyor.  En son erişilen bilgiler ise bizlere güncellemeyle gelecek olan iki karakter hakkında bilgi vermekte.

Yeni Genshin Impact Güncelleme sızıntılarında Sayu ve Yoimiya animasyonları yer alıyor. Ayaka’da ise ayrıntılı bir değişiklik yapılıyor.

En son gelen bilgiler, oyuncular tarafından daha önce sızdırdığı bilgilerle de iyi tanınan Dimbreath (Twitter: @dimbreath)’ten geliyor. Attığı tweet’te DimBreath, Sayu ve Yoimiya için karakter sayfası animasyonlarını oyunculara sunmakta. Animasyon görüntülerine erişmek için  Dimbreath’in tweetlerine bakabilirsiniz;

Son olarak Honey Impact tarafından sunulan yeni güncelleme hakkındaki bir diğer haber de Ayaka’nın değişen ayrıntıları hakkında;

Eklenen Bağlılık: Yashiro Comission

Usturlap Adı: Grus Nivis

Değişimler;

Alternatif Koşu özelliği artık Ayaka ile birlikte hareket edecek donmuş buz pelerini oluşturur

Yeni ultimate özelliği: Etrafında dönerek çarptığı rakiplerini sürekli olarak kesen ve Cryo hasarı veren buzlu rüzgar fırtınası oluşturur.

Yeni güncellemeyle ilgili bugün ortaya çıkan bilgiler bu kadar. Genshin Impact 1.7 Güncellemesi’nin yayınlanmasına hala birkaç hafta olduğunu düşünürsek, ilerleyen günlerde yeni bilgi sızıntılarıyla karşılaşmak mümkün.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Rainbow Six Siege Oyun İçi Terimler

Sonraki İçerik

Rainbow Six Siege Yeni Sezon Sızdırıldı

Alakalı İçerikler
""