XCOM Legends Sessiz Sedasız Piyasaya Sürüldü

Takip Et
2K, bazı bölgelerde erken erişimde bulunan ve önceden duyurulmamış bir mobil oyun olan XCOM Legends’ı piyasaya sürdü.

Ana iki oyunu ile bize ter döktüren, strese sokan sıra tabanlı strateji oyunu XCOM, yeni mobil oyununu kimseye duyurmadan piyasaya sürdü. Oyun, Eurogamer’a göre 2K’nın ana şirketi Take-Two Interactive Software ile bağlantılı bir Kaliforniya stüdyosu olan Iridium Starfish tarafından geliştirildi.

2K, siteye yaptığı açıklamada “Hayranlarımıza en iyi eğlenceyi ve değeri sunmak için sürekli olarak yeni deneyimler keşfediyor ve test ediyoruz” dedi. Ancak firma daha fazla bilgi paylaşmadı.

XCOM serisine uygun olarak oyun, dalga tabanlı bir tek kişilik mücadele modu ve beş karaktere kadar bir ekiple rekabet edebileceğiniz PVP savaşları içeren kadro tabanlı bir RPG. Oyun;  XCOM’un temel hikayesi olan, uzaylı istilasına karşı olan son direniş üzerine kurulu.

XCOM Legends, yalnızca belirli bölgelerde olsa da, Google Play mağazasında erken erişimde mevcut.

XCOM Legends’ın dünya çapında çıkış yapıp yapmayacağına dair bir bilgi yok, genel lansmanı için de bir tarih yok. Oyunun Google Play mağazasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun tanıtım yazısı ise bildiğimiz XCOM hikayesini anlatıyor.

“Dünyanın uzaylı istilacılara teslim olmasının üzerinden 20 yıl geçti. Uzaylı tehdidini fark ettiğimizde, savaş çoktan bitmişti ve insanlık kaybedilmişti. Direniş savaşçılarının sonunu yok etmek için uzaylılar, anlatılmamış, eski bir kötülüğü serbest bıraktılar.”

Eğer XCOM serisini seviyorsanız ve telefonda da bu eğlenceyi yaşamak istiyorsanız, oyunun bölgemizde  çıkış yapıp yapmadığını kontrol etmenizi öneririz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

For Honor’ın Yeni Kahramanı Kyoshin Duyuruldu

Sonraki İçerik

Skate 4 EA Play Yayınında Olmayacak

Alakalı İçerikler
""