Xbox Game Pass Mart 2022 Oyunları Belli Oldu

Avatar photo
Takip Et
Microsoft’un oyunculara sunduğu abonelik sistemi Xbox Game Pass’e mart ayında gelecek olan oyunlar belli oldu.
Xbox Game Pass Mart 2022 Oyunları

Microsoft’un oyunculara sunduğu hesaplı bir abonelik sistemi olan Xbox Game Pass’e mart ayında eklenecek ve kütüphaneden ayrılacak oyunlar belli oldu.

Cloud, Konsol ve PC olmak üzere 3 ayrı kategoride farklı kütüphaneler sunan Xbox Game Pass, bu ay kütüphanelerine oldukça olumlu değerlendirmeler ile oyuncuların beğenisini kazanmış 7 yeni oyun ekliyor. Kütüphaneye eklemeler olduğu gibi 4 oyun da kütüphaneden ayrılıyor.

Xbox Game Pad

Xbox Game Pass Mart 2022 Takvimi

Xbox Game Pass abonelik sistemine Mart 2022 ayında eklenecek ve sisteme veda edecek oyunların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Ay içinde sürpriz bir gelişme olması durumunda yeni bir makale ile sizleri bilgilendireceğiz.

Xbox Game Pass Mart 2022 Oyunları

Xbox Game Pass’e Eklenecek Oyunlar

 • 1 Mart
  • Far: Changing Tides (Cloud, Konsol ve PC)
  • Microsoft Flight Simulator (Cloud)
 • 3 Mart
  • Lightning Returns: Final Fantasy 13 (Cloud, Konsol ve PC)
 • 10 Mart
  • Kentucky Route Zero (Cloud, Konsol ve PC)
  • Lawn Mowing Simulator (Xbox One)
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy (Cloud, Konsol ve PC)
  • Young Souls (Cloud, Konsol ve PC)

Far: Changing Tides

Güzelce tasarlanmış, kıyamet sonrası bir dünyada geçen bu atmosferik araç macerasında baş döndürücü yeni bir yolculuğa çıkın. Baş karakter Toe olarak, yolculuğunuzda ilerledikçe gelişen benzersiz bir geminin dümeninde sular altında kalmış bir arazide gezinmeniz gerekiyor.

Far: Changing Tides‘da bulmacaları çözün, değişen havalarda gezinin ve yeni bir ev arayışınızda bilinmeyen derinliklere dalın. Far: Changing Tides‘ı 1 Mart tarihinden itibaren Xbox Game Pass üyeliğiniz ile Xbox Gaming Cloud, Xbox Konsolları veya PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Far: Changing Tides

Microsoft Flight Simulator

Herkesin bildiği ve sevdiği Microsoft Flight Simulator halihazırda Xbox konsollarında ve PC’de oynanabiliyordu. Bu ay Cloud kütüphanesine eklenen Microsoft Flight Simulator‘ı Xbox Game Pass Ultimate üyeliğiniz ile 1 Mart tarihinden itibaren istediğiniz cihazdan oynayabilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator

Lightning Returns: Final Fantasy 13

Final Fantasy XIII serisinin yıldızı Lightning, nihai mücadelesiyle yüzleşmeye hazır. 13 gün sonra dünyanın sonu ve gelecek ve dünyanın kaderi bir kadının omuzlarında. Yeni bir oyun dünyasını, savaş sistemini ve genişletilmiş özelleştirmeleri deneyimleyebildiğiniz Lightning Returns: Final Fantasy XIII oyunu 3 Mart tarihinden itibaren Xbox Game Pass üyeliğiniz ile Xbox Konsolları ve PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Kentucky Route Zero

Kentucky Route Zero, Kentucky’nin altındaki mağaralardan geçen gizli bir otoyol ve onu gezen gizemli insanlar hakkında büyülü bir gerçekçi macera oyunudur. Kentucky Route Zero‘yu 10 Mart itibariyle Xbox Game Pass üyeliğiniz ile Xbox Gaming Cloud, Xbox Konsolları veya PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Kentucky Route Zero

Lawn Mowing Simulator

Lawn Mowing Simulator, gerçek dünya markalarını bünyesinde barındıran bir çim biçme simülasyonu oyunudur. Büyük Britanya bölgesinde geçen bu oyun halihazırda PC, Xbox Series X|S ve Xbox Cloud Gaming’de bulunuyordu. Lawn Mowing Simulator‘ı 10 Mart itibariyle Xbox One konsollarında da oynanabilecek.

Lawn Mowing Simulator

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’in Galaksinin Koruyucuları’na yeni bir soluk getiren bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda evrende vahşi bir yolculuk için Star-Lord’un jet botlarını çalıştırın. Oyuncular tarafından oldukça beğenilmiş olan Marvel’s Guardians of the Galaxy‘i 10 Mart itibariyle Xbox Game Pass üyeliğiniz ile Xbox Gaming Cloud, Xbox Konsolları veya PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Marvel's Guardians of the Galaxy

Young Souls

Tek başınıza veya co-op olarak oynayabileceğiniz Young Souls‘ta amacımız Profesör’ü kurtarmak. Young Souls, yalnızca çarpıcı sanat yönetmenliği, akıllı oynanış tarzı ve RPG mekaniği ile değil, aynı zamanda keskin yazımı ve iki dünya arasındaki inanılmaz evren ortamıyla da sizi içine çekiyor. Young Souls‘u 10 Mart itibariyle Xbox Game Pass üyeliğiniz ile Xbox Gaming Cloud, Xbox Konsolları veya PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Young Souls

Xbox Game Pass’e Veda Edecek Oyunlar

Xbox Game Pass sistemine her ay eklenen oyunlar olduğu gibi bazı oyunlarda aramızdan ayrılıyor. Kütüphaneden ayrılacak oyunların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

 • Nier: Automata (Cloud, Konsol ve PC)
 • Phogs! (Cloud, Konsol ve PC)
 • Torchlight 3 (Cloud, Konsol ve PC)
 • The Surge 2 (Cloud, Konsol ve PC)

Xbox Game Pass abonelik sistemine Mart 2022 ayı boyunca eklenecek ve sistemden ayrılacak oyunların listesi bu şekilde. Ay içinde sürpriz bir gelişme olması durumunda yeni bir makale ile sizleri haberdar edeceğiz. Keyifli oyunlar dileriz!

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Far Changing Tides

FAR Changing Tides Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
GTA V ve GTA Online

GTA V ve GTA Online Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Alakalı İçerikler
""