Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı

Avatar photo
Takip Et
Microsoft, Xbox markasının 20. yılına özel kontrolcü ve kulaklığı ön siparişe açıyor.
Görsel 4: Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Xbox, 15 Kasım’da 20 yaşına giriyor ve Microsoft, bunu kutlamak için özel bir kontrolcü ve kulaklık tanıttı.

20. Yıl özel Xbox Kablosuz Oyun Kumandası, ilk tanıtılan Xbox konsolunun geliştirici kitinin sahip olduğu yarı saydam yeşil renge ithafta bulunuyor. Gövde, gümüş iç kısımlara sahip yarı saydam siyah bir kaplamaya sahiptir ve Xbox düğmesi, orijinal Xbox logosuna uyacak şekilde yeşildir.

Ayrıca, geliştirilmiş ergonomi, daha iyi cihazlar arası bağlantı, özel bir Paylaş düğmesi ve azaltılmış gecikme gibi yeni Xbox Kablosuz Oyun Kumandalarında bulunan avantajlara aynen sahiptir.

Bu kumandayı Xbox Series X/S konsolunuza bağladığınızda, özel bir 20. Yıl dinamik arka planının kilidini açacaksınız. Kontrolcünüzü bir arkadaşınızın konsoluna bağlarsanız, onlara da dinamik arka plan kazandırabilirsiniz.

Görsel 5: Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

20th Anniversary Special Edition Xbox Stereo Mikrofonlu Kulaklık, gümüş iç kısımlara sahip yarı saydam siyah bir gövdeye sahip olduğundan 20. Yıl özel kontrolcüyle benzeşiyor. Mikrofon ve kulaklıkların içinde ve dışında yeşil vurgular yer alıyor.

Ultra yumuşak büyük kulaklıklara, sağ kulaklığı çevirerek ses seviyesini ayarlama veya kulak üstü kontrol ile hızlı bir şekilde sessize alma özelliğine sahiptir. Kulaklık ayrıca Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone: X dahil olmak üzere uzamsal sesi de destekler.

Xbox’un 20. yılına özel kulaklık ve kontrolcü 69,99 dolar fiyata sahip.

Her iki çevre birimi de 15 Kasım’da piyasaya sürülecek ve şimdi ön sipariş için hazır. Hem kulaklık hem de kontrolcü 69,99 dolar fiyata sahip.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: PUBG New State Çıkış Tarihi - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

PUBG New State Çıkış Tarihi

Sonraki İçerik
Görsel 7: Dead by Daylight Hex Perk Listesi - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Dead by Daylight Hex Perk Listesi

Alakalı İçerikler
""