Xantares Yarın Açıklama Yapacağını Duyurdu

Avatar photo
Takip Et
İsmailcan “Xantares” Dörtkardeş BIG’den ayrılıp, Özgür “woxic” Eker ile aynı takıma mı girecek?

Geçtiğimiz ay, Özgür “woxic” Eker’in 5 kişilik takım olarak organizasyon aradığının haberini yapmıştık. (İlgili içeriğe tıklayarak ulaşabilirsiniz.) İddiaların arasında İsmailcan “Xantares” Dörtkardeş’in BIG’den ayrılıp, Özgür “woxic” Eker’in takımında yer alacağı uzun zamandır bulunuyordu.

31 Temmuz günü İsmailcan “Xantares” Dörtkardeş Twitter hesabından, “Açıklama Yarın” içerikli bir paylaşımda bulundu.

Xantares BIG’den ayrılıyor mu?

Uzun zamandır söylentiler arasında İsmailcan “Xantares” Dörtkardeş’in BIG’den ayrılacağı yer alıyordu. CS:GO’da potansiyel bir Türk rüya takımı kurulması uzun zamandır CS:GO espor sahnesini takip eden oyuncuları heyecanlandırıyordu.

Hali hazırda BIG Clan çatısı altında yer alan birçoklarına göre dünyanın en iyi nişancı olarak gösterilen XANTARES’in yeni ekipte yer alıp almayacağı. Birçok oyuncu tarafından merak edilen bu sorunun cevabı şimdiye belirsizliğini koruyordu fakat 31 Temmuz günü yapılan paylaşım bu merakı arttırdı.

Özgür “woxic” Eker önderliğinde eğer iddia edilen takım kurulursa resmi olmayan çoğu kaynağa göre İsmailcan “Xantares” Dörtkardeş dahil kadroda bulunma ihtimali olan kişiler şu şekilde;

  • Özgür “woxic” Eker
  • Buğra “Calyx” Arkın
  • Issa “ISSAA” Murad
  • Chris “chrisJ” de Jong
  • Rokas “EspiranTo” Milasauskas
  • Robin “flusha” Rönnquist
  • Yasin “xfl0ud” Koç (Oyuncu tarafından yalanlandı.)
  • İsmailcan “Xantares” Dörtkardeş

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

En İyi 5 Ücretsiz Xbox Oyunu

Sonraki İçerik

Supermassive Blaze ESA Open Fire All Stars’tan Çekildi

Alakalı İçerikler