Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Woxic Espor Arenasına Geri Dönüyor

Avatar photo
Takip Et
Özgür “woxic” Eker, Tweet atarak 5 kişilik bir ekip olarak organizasyon aradıklarını duyurdu.

2021 yılının başlarında ping sorunu ve zaman dilimi farkı dolayısıyla Cloud9’dan ayrılmak zorunda kalan Özgür “woxic” Eker, Dün, aktif espor kariyerine devam edeceğini Twitter üzerinden duyurdu.

Oyuncu, açıklanmayan bir dizi oyuncuyla “CS:GO’da rekabet ve eziyet etmeye hazır” 5 kişilik bir kadro oluşturduklarını ve organizasyon aradıklarını söyledi. Temsilcimiz, HLTV ile yaptığı görüşmede şimdilik tüm kadroyu açıklamayacağını çünkü takımdaki bazı oyuncuların aktif sözleşmeye sahip olduğunu ve yakında biteceklerini de söyledi.

Özgür “woxic” Eker, 6 ay sonra espor arenasına geri dönmeye hazırlanıyor.

Yeni takım, Cloud9’dan ayrılmasından 6 ay sonra 22 yaşındaki genç oyuncunun ilk takımı olacak. En iyi performansını mousesports’da gösteren oyuncu, bu organizasyondayken birden fazla kupa kazandı ve 2019’un en iyi oyuncuları listesinde 12. sırada yer aldı.

“Zaman geldi! 5 kişilik bir ekip olarak CS:GO’da rekabet etmeye hazırız ve şimdilik bir organizasyon arıyoruz.”

Özgür “woxic” Eker ve “şimdilik” açıklanmayan takımıyla iletişime geçmek isteyen organizasyonlar [email protected] ve Twitter DM’leri aracıyıla iletişime geçebilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Amouranth ve Indiefoxx Tekrardan Banlandı

Sonraki İçerik

CPI ve DPI Arasındaki Fark Nedir

Alakalı İçerikler
""