Windows 11: Oyuncular İçin En İyi Windows

Avatar photo
Takip Et
24 Haziran tarihinde duyurulan Windows 11, oyuncular için sunulmuş en iyi işletim sistemi iddiasıyla geliyor.

Microsoft, Windows’u herkesin kolayca erişip oyun oynayabileceği, bağlanabileceği ve oluşturabileceği büyülü bir yer olacak şekilde inşa etmeye devam ediyor. İşte bu yüzden size üstün grafik, inanılmaz hız ve inanılmaz oyun seçenekleri sunacak olan Windows 11’i duyuruldu.

24 Haziran tarihinde duyurulan Windows 11, normal kullanıcıların yanı sıra oyuncular için daha kullanışlı ve daha yüksek performanslı bir işletim sistemi iddiasıyla çıkış yaptı. Eğer yenilikleri görmek ve sistem gereksinimlerine bakmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Windows 11Windows 11 ile kendinizi üstün grafiklere bırakın.

Daha önce yalnızda Standart Dinamik Aralık (SDR) kullanan DirectX 11 veya daha üstü üzerine kurulu oyunlara Yüksek Dinamik Aralık (HDR) geliştirmelerini otomatik olarak ekleyen Windows 11 ile sunduğumuz benzersiz bir özellik olan Otomatik HDR sayesinde oyunlar her zamankinden daha iyi görünecek. HDR, desteklenen bir oyunun çok daha geniş bir parlaklık değerleri ve renk yelpazesi oluşturmasını sağlayarak görüntüye ekstra bir zenginlik ve derinlik hissi verecek.

Bu özelliği Xbox Series X|S konsollarında deneyen Microsoft, içerik oluşturucularından ve oyunculardan aldığı olağanüstü yanıtlar ile bunu yeni Windows’a getirdi.

Oyunlarda inanılmaz hızlı performans için kemerlerinizi bağlayın.

Yüksek performanslı bir NVMe SSD ve uygun sürücülerle Windows 11, Xbox Series X ve S’de bulunan Xbox Velocity Architecture’ın bir parçası olarak daha önceden bildiğimiz Direct Storage adlı bu mükemmel teknoloji sayesinde yeni oyunları her zamankinden daha hızlı yükleyebilir.

Yalnızca Windows 11 ile kullanılabilecek Direct Storage ile oyunlar, CPU’yu boğmadan varlıkları direkt olarak grafik kartına hızla yüklenebilir. Bu uzun süren yükleme süreleri olmadan yüksek hızlarda oluşan inanılmaz ayrıntılı oyun dünyalarını deneyimleyeceğiniz anlamına gelir. Optimize edilmiş Direct Storage yeni Windows’a sahip bilgisayarlar için harika deneyimi sağlamak adına gereken donanım ve sürücülerle yapılandırılmıştır.

Görsel 4: Windows 11: Oyuncular İçin En İyi Windows - Oyun Haberleri - Oyun Dijitalİnanılmaz oyun seçenekleri arasında kaybolun.

Tabii ki, en iyi grafikler ve hız olmadan oyunlar bir hiçtir. Bu nedenle türler arasında 100’ün üzerinde yüksek kaliteli PC oyunundan oluşan bir kitaplığa erişmenizi sağlayan bir üyelik olan Xbox Game Pass’i oluşturduk. Game Pass, oyunların gücünü herkese sunmak için geliştirildi. Yeni Windows’da yerleşik olarak bulunan Xbox uygulamasıyla Game Pass’e erişim hiç olmadığı kadar kolaylaştırıldı. Game Pass kütüphanesi inanılmaz ve bu ayın başlarında duyurulduğu gibi Halo Infinite, Twelve Minutes, Age of Empires IV ve daha fazlası Game Pass’e eklenecek.

PC için Ultimate Game Pass ile ek ücret ödemeden EA Play üyeliğine ve ortak geliştiricilerin oyun kütüphanelerine erişebilirsiniz. Ayrıca Xbox Bulut Oyun deneyimini de yaşayabilirsiniz. Yakın zamanda bulut oyun sistemi PC’de uygulamaya geçirilecek.

Ayrıca cross-play ve cross-save gibi oyuncu öncelikli yeniliklere sahip olan bağlılığımız nedeniyle, bu oyunları milyonlarca oyuncudan oluşan küresel bir toplulukla cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, Game Pass bir sonraki favori oyununuzu keşfetmenin ve oynamanın en iyi yoludur.

Yeni nesil Windows’a hoş geldiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Apex Legends Turnuvası BLAST Titans Duyuruldu

Sonraki İçerik

Epic Games Hediyeleri Devam Ediyor: Sonic Mania ve Horizon Chase Turbo

Alakalı İçerikler
""