Weird West Mart 2022’ye Ertelendi

Takip Et
Arkane Studios’un kurucusu Raphaël Colantonio, yaptığı açıklama ile Weird West’in ertelendiğini duyurdu.
Görsel 2: Weird West Mart 2022'ye Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital

Geçtiğimiz iki yılda çoğu oyun gibi, Weird West de ertelendi. Devolver Digital ve WolfEye Studios’un beklenen oyununun Ocak 2022’de piyasaya sürülmesi planlanmıştı, ancak Raphaël Colantonio’nun yaptığı açıklama, oyunu bekleyenlerin biraz daha sabretmesi gerektiğini gösterdi.

Weird West Ne Zaman Çıkacak?

Colantonio, “Oyunumuzu test ederken bir yandan gerçekten harika olduğunu, diğer yandan henüz tam olarak hazır olmadığını fark ettik. Oyun kapalı betada test ediliyor ve herkes çok eğleniyor. Ancak birkaç şeyi düzeltmek istiyoruz çünkü en iyi deneyimi sunmaya kararlıyız.” dedi ve ekledi:

“Sürükleyici, oyuncu seçimine odaklı hikayeler yaratma konusunda uzun bir geçmişimiz var. Biliyorsunuz, her oyuncu kendi deneyimini yaşamak ister ve bu yüzden de mümkün olan en iyi deneyimi sunmak istiyoruz. Bu nedenle oyunu 31 Mart 2022‘ye erteliyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz.”

Weird West, bizi kovboy filmlerinde gördüğümüz vahşi batının karanlık ve mistik bir versiyonuna götürecek. Tüm kasabaları yok edip ve kritik görev NPC’lerini öldürseniz bile, oyun sizin eylemlerinize uyum sağlayacak. Böylece hareket ve kararlarımız dünyaya ve hikayeye ciddi etki edecek ve her oynayan için farklı bir deneyim oluşturacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 3: Control Sistem Gereksinimleri - Rehber - Oyun Dijital

Control Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 4: Final Fantasy 16, COVID Nedeniyle 6 Ay Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Final Fantasy 16, COVID Nedeniyle 6 Ay Ertelendi

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!