Watch Dogs Legion 60FPS Güncellemesi Yakında

Ubisoft, Watch Dogs Legion‘un gelecekte PS5 ve Xbox Series X’te saniyede 60 kare güncelleme alacağını doğruladı.

Watch Dogs Legion, ray-tracing ve 4K çözünürlüğe sahip olmasına rağmen, yeni nesil konsollarda sadece 30 FPS’de çalıştığı görülünce piyasaya sürdüğünde biraz hayal kırıklığı yarattı. Başka bir Ubisoft oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla ise bu özelliklerde sabit 60FPS sunabiliyor. Reddit’te oyunun yapımcılarından birisi olan Lathieeshe Thillainathan Watch Dogs Legion 60FPS güncellemesinin yakın zamanda PS5 ve Xbox Series X’e geleceğini söyledi.

Watch Dogs Legion 60FPS güncellemesi şu anda geliştiriliyor.

Thillainathan, “Yeni nesil konsollar için 60fps geliştirme aşamasında, ilerleyen günlerde kesin çıkış tarihini duyururuz” dedi. 60FPS güncellemesinin, mevcut konsol oyunlarının çoğunda olduğu gibi 4K ray-tracing grafiklere alternatif olarak eklenmesi muhtemel.

Lansmanından bu yana Watch Dogs Legion’ı çok fazla oynamadıysanız, geçen ay başlatılan yeni çevrimiçi çok oyunculu modu kaçırmış olabilirsiniz. Watch Dogs Legion’un çevrimiçi modu hem co-op görevlerini hem de PvP modlarını sunuyor, ancak crossplay/cross-gen güncellemesinin henüz gelmediğini unutmayın.

Watch Dogs Legion; PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de oynanabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version