Warframe TennoCon 2021 Dijital Olarak Yapılacak

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Warframe TennoCon 2021 Dijital Olarak Yapılacak - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

İkinci defa düzenlenecek olan Warframe‘in yeniliklerinin tanıtıldığı TennoCon etkinliği tamamen dijitale dönüşüyor. Endişelenmenize gerek yok, oyunun güncelleme akışı devam ediyor, ilkbahara kadar 2 güncelleme daha gelecek.

En son geliştirici sunumunda, geliştirici Digital Extremes, ilkbaharda gelmesi için bir çift güncelleme ile ilgili bilgi verdi. İlki, Corpus Railjack için umut veren Railjack 3.0 ve şimdilik ilk olarak PC’ye gelen Command intrinsic. İkincisi, daha önce “çok metal, kontrolden çıktı” diye takılan Call of the Tempestarii, yeni bir Warframe Sevagoth, yeni bir Warframe Quest ve Zephyr Deluxe getiriyor ve bunlar piyasaya çıktığında tüm platformlara gelecek.

İşte Warframe’e gelecek güncellemeler hakkında bir kaç bilgi sizler için derledik.

TennoCon 2021, bir kez daha tamamen canlı yayında gerçekleşiyor. Digital Extremes, bu yılın Eylül ayına kadar evden çalışma düzeni kullanıyor ve TennoCon genellikle Temmuz ayında gerçekleştiğinden, bu konferansın tamamen dijital olacağı anlamına geliyor. TennoCon 2020, devam eden salgın nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki insanlar evde sıkışıp kaldığı için dijital bir kuruluma geçti. Ne yazık ki, bu durum henüz büyük toplantılara izin verecek şekilde değişmedi, bu da E3 benzeri akışlar ve çevrim içi konferanslarla dolu bir yıl anlamına geliyor.

Video sırasında biraz daha derinleştikten sonra, yaklaşan güncellemelerde iç sıraların yeniden dengelendiği açıklandı. Railjask’ın iç kısmı yenileniyor, yeni oyun modları geliyor ve bazıları geri dönüyor.

Silahlar da yakın dövüşe uyacak şekilde ayarlanıyor. Devstream gönderisinde, “Mevcut yakın dövüş metasının farkındayız ve birincil ve ikincil silahlarımızı yakın dövüşe daha da yakınlaştırmak için değişiklikler araştırıyoruz” diyor ve “Genel olarak, hedef yakın dövüşü zayıflatmak değil – ince ayar yapmak istediğimiz yönlerimiz var, ancak odak noktamızın çoğu silahları güç seviyesine yükseltmek!” diye ekliyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Peki, siz Warframe’e gelecek bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz ? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Valorant'ın Yeni Ajanı: Astra

VALORANT’ın Yeni Ajanı: Astra

Sonraki İçerik
Görsel 5: Apex Legends Steam'de 198.000 Eş Zamanlı Oyuncuya Ulaştı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Apex Legends Steam’de 198.000 Eş Zamanlı Oyuncuya Ulaştı

Alakalı İçerikler
""