Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

VORP 3.0 Başvurusu Nasıl Yapılır?

Avatar photo
Takip Et
VORP 3.0 başvurusu nasıl yapılır? Videoyun tarafından yönetilen ve yayıncılar tarafından da tercih edilen VORP 3.0 sunucusunda nasıl oynanır?
Görsel 4: VORP 3.0 Başvurusu Nasıl Yapılır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Hem Twitch’te hem Türkiye’de FiveM yani GTA 5 Roleplay’in popüler hale gelmesinin sağlayan Videoyun’un sunucusu VORP’un yeni sezonu VORP 3.0, 14 Ocak 2023 itibarıyla tekrardan aktif oldu.

Carl4, frostyggwp, Grimnax, Jrokez, Teasy gibi yayıncıların da rol yaptığı VORP 3.0’a yeni oyuncular için başvurular açıldı. VORP yönetimi yoğun başvuruları azaltmak için ücretli başvuru metodu uygulayacağını duyurmuştu.

VORP 3.0 Başvuru Bağlantısı

VORP Tebex üzerinden başvuru satışı yapıyor, buraya tıklayarak Whitelist Başvuru Hakkı satın alabilirsiniz. 4$’a satılan LokiCell paketiyle 1 adet başvuru hakkı alabiliyorsunuz. Daha fazla başvuru hakkı ya da daha hızlı okunma sağlamak için daha pahalı paketler de bulunuyor.

Yalnız şunu belirtmek istiyoruz ki ücretli olarak Whitelist başvuru hakkı satın almış olmanız başvurunuzun kabul edileceği anlamına gelmiyor. Başvurular rol bilginize, durumlara göre verdiğiniz tepkilere ve deneyimlerinize göre değerlendiriliyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Forspoken Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Forspoken Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: 343 Industries Artık Halo Oyunu Geliştirmeyebilir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

343 Industries Artık Halo Oyunu Geliştirmeyebilir

Alakalı İçerikler
""