VORP 3.0 Başvurusu Nasıl Yapılır?

Avatar photo
VORP 3.0 başvurusu nasıl yapılır? Videoyun tarafından yönetilen ve yayıncılar tarafından da tercih edilen VORP 3.0 sunucusunda nasıl oynanır?
Takip Et
Görsel 4: VORP 3.0 Başvurusu Nasıl Yapılır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Daha önceden 2 sezon halinde açılan Türkiye’de FiveM yani GTA 5 Roleplay sunucularının popüler hale gelmesini sağlayan VORP sunucusunun yeni sezonu olan VORP 3.0’a nasıl başvuru yapılacağı, birçok yayıncının sunucuda oynayacağını açıklamasından ardından oyuncular ve hayran kitleleri tarafından çok merak edildi.

VORP yönetimi, yakın zaman önce yapmış olduğu duyuruyla, Tebex üzerinden başvuruların açık olmadığı zaman Whitelist Başvuru Hakkı satışının başladığını açıkladı.

VORP 3.0 Başvurusu kapalıyken Tebex mağazası üzerinden başvuru hakkı alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak VORP yönetimi tarafından oluşturulan Tebex mağazasına ulaşabilir, Whitelist Başvuru Hakkı satın alabilirsiniz. Bu Tebex mağazasında yaptığınız destekler servera olan başvurularınızda öncelikli olarak okunmanızı sağlar. Fakat kabul edileceğinizin bir garantisi yoktur. Başvurularınız, rol bilginize, durumlara göre verdiğiniz tepkilere ve deneyimlerinize göre değerlendirilecektir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Discord Nitro ve Takviye Fiyatları Düşüyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Discord Nitro ve Takviye Fiyatları Düşüyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: GTA V Yeni Nesil Konsollara Mart 2022'de Gelecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

GTA V Yeni Nesil Konsollara Mart 2022’de Gelecek

Alakalı İçerikler