Valve’ın Yeni Oyunu Sızdırılmış Olabilir: Deadlock

Görsel 2: Valve'ın Yeni Oyunu Sızdırılmış Olabilir: Deadlock - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Valve’ın bir sonraki oyunu Deadlock olarak adlandırılan çok oyunculu bir kahraman nişancı oyunu olacak gibi görünüyor. Bu bilgi, bugün erken saatlerde sosyal medyada paylaşılan ve bazı detayları ünlü veri analizcisi @GabeFollower ve gözlemci Tyler McVicker tarafından doğrulanan oyuncu sızıntılarına dayanıyor.

Gönderide, Half-Life 2’nin City 17’sini andıran bir şehir haritasında savaşan karakterlerin (biri Team Fortress 2’deki Sniper’a benziyor) yer aldığı oyundan olduğu iddia edilen dört ekran görüntüsü yer aldı. Bir başka görüntüde Grey Talon adlı bir kahraman gösteriliyor ve karakterin silah ve yetenek simgeleri ile kısa bir açıklama yer alıyor.

GabeFollower adlı Twitter/X kullanıcısının paylaşımı.

Valve, henüz Deadlock konusunda bir açıklama yapmadı.

Deadlock, Valve’ın üzerinde çalıştığına dair herhangi bir işaret verdiği bir oyun değildi, bu nedenle ortaya çıkması kesinlikle şaşırtıcı. Bu haftanın başlarında GabeFollower, X sayfasında Deadlock hakkında daha fazla bilgi paylaştı ve oyunu “hızlı tempolu ilginç oynanışa sahip Dota 2, Team Fortress 2, Overwatch, VALORANT, Smite, Orcs Must Die kombinasyonu.” olarak tanımladı.

Valve şu anda çoğunlukla PC yayıncılık platformu Steam ve Steam Deck ile tanınsa da şirket hala oyun üretmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Valve, her zaman popüler olan Counter-Strike Global Offensive’in bir güncellemesi olan Counter-Strike 2’yi piyasaya sürdü. 2017 yılında Valve başkanı ve kurucu ortağı Gabe Newell, şirketin VR için üç “tam oyun” üzerinde çalıştığını ve bunlardan birinin 2020’de çıkış yapan Half-Life: Alyx olduğunu söylemişti. Deadlock bir VR oyunu gibi görünmüyor, bu nedenle ufukta daha da fazla gizli Valve oyunu olabilir.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version