Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

VALORANT Yeni Koleksiyon ve Asist İkonları Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
VALORANT’a yakında gelecek Silvanus koleksiyonu ve asist ikonları sızdırıldı.

VALORANT oyuncuları umutsuzca oyuna yeni bir koleksiyon gelmesini bekliyorlardı. Tahmin edin ne oldu? Yakında gelecek koleksiyon internete sızdırıldı.

VALORANT, Riot Games’in milyonlarca oyuncunun rekabetçi yaklaşımı sevdiği bir oyun. Elbette, benzersiz oyun stillerine sahip farklı ajanlar, oyuncuları oyuna dahil etmek için yeterlidir. Ancak, VALORANT hakkında harika olan bir şey daha var, güzel koleksiyonları.

VALORANT Silvanus Paketi Sızdırdı

Son zamanlarda, Twitter kullanıcısı @ValorLeaks, yeni VALORANT koleksiyonu Silvanus’un bir resmini yayınladı. İlginç bir şekilde, yeni koleksiyon çekici bir mavi ve siyah renk kombinasyonu ile tasarlanmış.

Koleksiyonda Stinger, Sheriff, Phantom, Vandal ve tabi ki Operator görünümleri bulunuyor. Dürüst olmak gerekirse, oyuncular hem Phantom hem de Vandal’ın yeni koleksiyona dahil edilmesinden mutlular.

Yeni koleksiyonun neye benzeyeceğini merak ediyorsanız, iyi haberlerimiz var. İlginç bir şekilde, Silvanus paketinin vitrini de sızdırıldı, video’yu aşağıdaki tweet’de bulabilirsiniz.

Şu anda, VALORANT Silvanus koleksiyonu için resmi bir çıkış tarihi veya fiyatı yok. Bununla birlikte, koleksiyonun önümüzdeki hafta sonuna kadar piyasaya sürüleceğini ve fiyatının Magepunk’un fiyatına benzer şekilde 4500-6000 VP arasında olacağını varsaymak yersiz olmaz. Yine de, çıkış tarihi ve fiyatlandırma hakkında bir kesin bir şey söylemek için hala çok erken.

Yeni Asist Simgeleri

Yeni koleksiyonun yanı sıra @ValorLeaks, “Assist” simgelerinin oyuna geldiğini de doğruladı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

PlayStation 5’e 2021’in İlk Büyük Güncellemesi Yarın Geliyor

Sonraki İçerik

Minecraft 1.17 Güncellemesi İkiye Ayrılacak

Alakalı İçerikler
""