VALORANT Sıralı Ajan Seçimi Duyuruldu

Avatar photo
Riot, VALORANT’a League of Legends’da olduğu gibi sıralı seçim sistemi getireceğini doğruladı.
Takip Et
Görsel 4: VALORANT Sıralı Ajan Seçimi Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Riot Games, oyuncuların anında karakter kitlemelerini engellemek için “VALORANT Sıralı Ajan Seçimi” adında bir özellik üstünde çalışıyor.

Bu özellik, Riot’un bir diğer oyunu olan League of Legends’a benzer şekilde çalışacak. Oyuncular rastgele bir seçim sırasına yerleştirilecek ve sırayla seçim yapmaları sağlanacak. Bu özelliğin oyuna getirilmesindeki amaç iletişim haline düzgün bir takım kompozisyonu ortaya çıkartmak.

VALORANT sıralı ajan seçimi sistemi, sıranın önündeki oyuncuların sırasını salmasına ve diğer takım arkadaşlarından sonra seçim yapmasına izin vermesi bakımından diğer oyunlardan farklı olacak.

4. Bölüm tanıtım canlı yayınında VALORANT Sıralı Ajan Seçimi doğrulandı.

Riot’da Oyun Tasarımcısı olarak çalışan Jon Walker, 10 Ocak’taki VALORANT 4. Bölüm geliştirici canlı yayınında bu özelliği doğruladı.

Bu özellik hala üzerinde çalışılıyor, ancak Riot oyunculara bir Ajanı kilitlemek zorunda kalmadan önce yaklaşık 15-20 saniye vermeyi planlıyor, böylece sıralarını kaçırmamaları sağlanacak.

Görsel 5: VALORANT Sıralı Ajan Seçimi Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
League of Legends’ta bulunan sıralı seçim sistemi.

Bu özelliği 12 Ocak tarihinde başlayacak VALORANT 4. Bölüm 1. Kısım ile oyuna eklenmesi bekleniyor. Umarız, “instalock” sorununa bir çözüm olur.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Genshin Impact, Twitter'da En Çok Konuşulan Oyun Oldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

Genshin Impact, Twitter’da En Çok Konuşulan Oyun Oldu

Sonraki İçerik
Görsel 7: Far Cry 6 Pagan Control DLC'si Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

Far Cry 6 Pagan Control DLC’si Yayımlandı

Alakalı İçerikler

Deprem bölgesinde yer alan dostlarımıza yardımcı olabilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanarak bağış yapabilir, ihtiyaç maddeleri satın alabilir ya da kan bağışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.