Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

VALORANT Seviye Nasıl Atlanır?

Avatar photo
Takip Et
Oyuna yeni eklenen VALORANT seviye sisteminin nasıl çalıştığı, nasıl VALORANT seviye kasılacağından bahsettik.

VALORANT’ın çıkışının 1. Yılında gelen 3. Bölüm 1. Kısım ve 3.0 güncellemesiyle VALORANT’a seviye sistemi geldi. VALORANT seviye sisteminin nasıl çalışacağını, nasıl seviye atlayabileceğinizi ve kaçıncı seviyeden başlayacağınızı açıklıyoruz!

VALORANT Seviye Nasıl Atlanır?

Oynadığınız her elin sonunda edindiğiniz hesap puanları, VALORANT seviyenizi arttırmanızı sağlıyor. Biriken puanlar, oyun içerisinde oyuncu kartlarının yanında çerçeve olarak görünüyor.

VALORANT Hesap Puanı Nasıl Kazanılır?

  • Karşılaşma oynayarak VALORANT Hesap Puanı kazanabilirsiniz.
  • Karşılaşma başına kazandığınız hesap puanı miktarı, karşılaşma sonucuna ve ne kadar uzun sürdüğüne göre belirleniyor.
  • Ek olarak, görevlerin arasında görebileceğiniz üzere günün ilk galibiyeti +1000 bonus hesap puanı kazanmanızı sağlıyor.
  • Ayrıca şunu belirtmekte fayda var. Hesap puanı sadece VALORANT hesap seviyenizi ilerletir, savaş bileti ya da ajan kontratlarında işinize yaramayacaktır.

VALORANT Hesap seviyeniz her 5000 hesap puanında bir yükselir. Hesap seviyeniz yükseldikçe, çerçeve renginiz de değişecektir.

Kaçıncı seviyeden başlayacağım?

Riot Games, yaptığı güncelleme metninde “oyuna şimdiye kadar verdiğiniz emeklerin” karşılığı olarak VALORANT 3.0 güncellemesiyle geçmişte oynadığınız karşılaşma sayısına göre bir miktar hesap puanı kazanacağınızı söyledi. VALORANT oynadığınız süreye göre seviye kazanacaksınız.

Oyun Dijital’in Diğer VALORANT Rehberleri’ne göz atmayı unutmayın!

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

IEM Cologne’un LAN Etkinliği Olacağını Onaylandı

Sonraki İçerik

Halo Infinite Ekibinden Yeni Detaylar

Alakalı İçerikler
""