VALORANT’ın Yeni Ajanı: Astra

Avatar photo
Takip Et
Valorant’ın yeni ajanı Astra hakkında tüm açıklanan bilgileri öğrenin.
Valorant'ın Yeni Ajanı: Astra

Harita kontrolünün Valorant’ta size oyunu kazandıracağı kanıksanamaz bir gerçek. Riot Games tarafından geliştirilen, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı oyunu VALORANT’ı her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Her ay gelen bölüm değişikliklerinde gelen güncellemeler ile oyun gelişmeye devam ediyor.

Bazı Twitter hesaplarından yayınlanan görseller ve videolar ile sızdırılan Astra, dün yayınlanan resmi bir videoyla Valorant oyuncularına sunuldu. Astral yeteneklerinden ismini aldığını düşündüğümüz Astra oyun metasını tamamen değiştirecek kapasiteye sahip gibi gözüküyor.

İşte Valorant’ın 15. ajanı Astra’nın yetenek seti:

C: Gravity Well

Bölgedeki oyuncular patlamadan önce merkeze doğru çekilir ve sersemletilir.

Q: Nova Pulse

Nova Pulse kısa bir süre sonra bekler ve bölgedeki tüm oyuncuları sarsar.

E: Nebula

Bilinen diğer bir adıyla sis.

F: Dissipate

Dissipate, dönmeden önce yıldızın bulunduğu yerde kısa bir süre sahte bir sis oluşturur ve yakındakileri sarsar.

X: Astral Form / Cosmic Divide

Birincil Ateş ile yıldızları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Yerleştirdiğiniz yıldızları Nova Pulse, Nebula veya Gravity Well’e çevirebilirsiniz.

Kozmik bölme ise Astral form’da iken kullanmak iki yer seçin. Cosmic Divide mermileri engeller ve sesi büyük ölçüde azaltır.

Yeteneklerin Türkçe isimleri daha bilinmiyor ve açıklamalarda yayınlanan Videolardan gördüğümüz kadarıyla yazıldı. Oyuna eklendiğinde farklı bir işlevi olabilir.

Valorant'ın Yeni Ajanı: Astra

Overwatch’ın Symmetra hayranları Astra’nın Cosmic Divide ultimate’ı tanıyacak. Her yerde tüm harita yayılan bir bariyer çağırmak için harita üzerinde iki nokta bağlayan o. Bariyer mermileri, görüşü ve en ilginç şekilde sesi engeller.

Astra’nın çok yeteneği var ve bu yüzden içgüdülerim bana oldukça güçlü olacağını söylüyor. Brimstone ve Killjoy’un tehlikeli bir kombinasyonu gibi gözüküyor.. Dengeli ya da değil, kesinlikle oynamak için eğlenceli olacak.

Sezon 2 Bölüm 2, 2 Mart’ta başladığında Astra Valorant’ta olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Peki, siz VALORANT’ın yeni ajanı Astra hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Terraria'nın Stadia Sürümü Geliştirilmeye Devam Edecek - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Terraria’nın Stadia Sürümü Geliştirilmeye Devam Edecek

Sonraki İçerik
Görsel 5: Warframe TennoCon 2021 Dijital Olarak Yapılacak - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Warframe TennoCon 2021 Dijital Olarak Yapılacak

Alakalı İçerikler
""