Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

VALORANT’a Yeni Gelen Astra’da Bug Bulundu

Avatar photo
Takip Et
Valorant’ın yeni ajanı Astra’da yıldızlarınızı yerleştirirken Astral Form’da sıkışımanıza neden olan bir hata ortaya çıktı.
VALORANT'a Yeni Gelen Astra'da Bug Bulundu.

Oyuncular, oyunlardaki hatalara ve aksaklıklara yabancı değildir, ancak çoğu oyuncu, düzenli bir olay olmadığı sürece bunları anlaşılır bulmaktadır. Riot Games‘in oyunu olan VALORANT‘da, her yeni güncellemede yeni bir tür hata ortaya çıkıyor gibi görünüyor ve Riot, teknik istikrarsızlık nedeniyle daha önce bazı yamaları geri almak zorunda kaldı. En yeni hata VALORANT’ın en yeni ajanı Astra’yı etkiliyor ve oyuncular için en az bir tur sinir bozucu olaylara neden olabilir.

Sezon 2, bölüm 2 ile tanıtılan Astra, Valorant’ın 15. ajanıdır. Astra, kozmik bir dizi yeteneklerle bir maçın gidişatını dumanlar, sarsıntılar, sahte çıkışlar ve kurşun geçirmez üstünlüğü ile değiştirebilir. Bununla birlikte, Astra’nın tüm yetenekleri, Astral Formuna girebilmesi ve daha sonra farklı yeteneklerle etkinleştirebileceği Yıldızlarını yerleştirmesi etrafında dönüyor.

VALORANT’a son gelen ajan Astra’da bulunan hata oyunun gidişatını etikiliyor gibi görünüyor.

İlk olarak Twitch yayıncısı Lexeratv’ı etkilemiş gibi görünen hata, oyuncu temsilcinin Astral Formuna girerken meydana geldi. Kısa bir süre sonra Valorant ajanı hata yaptı ve oyuncu Astra’nın hiçbir yeteneğini kullanamadı, hareket edemedi ve Astral Form’dan çıkamadı. Ne yazık ki Lexeratv kısaca bir sürahiye dönüştü. Onu kurtaran tek şey, bir düşman ajanının getirdiği tatlı ölüm. Diğer oyuncular da Astra’nın Astral Formundan çıkarken aksaklık yaşadılar, bu yüzden sorun bu forma girip çıkmakla ilgili olabilir.

Bu özellikle oyuncular için yıkıcıdır çünkü Astral Form’a girmek bir risktir. Oyuncular bu formdayken, savunmasızdır ve bir düşman tarafından kolayca öldürülebilirler. Omen ve Brimstone gibi çalışır, çünkü onlar da duman yerleştirmekle meşgul olduklarında geçici olarak savunmasızlar. Bu hata rastgele ortaya çıktığı için, bir maçın seyrini büyük ölçüde değiştirebilir ve hatta en kötü anlarda olursa bazı oyuncuların tüm oyunlarına mal olabilir.

VALORANT'a Yeni Gelen Astra'da Bug Bulundu.

Ayrıca Ascent haritasıyla ilgili bir sorun olabilir. Valorant, Ascent haritası eklenmesinden bu yana pek çok sorun yaşandı, bu nedenle haritanın yeni ajan Astra için uygun şekilde optimize edilmemiş olması mümkündür. Her halükarda, Riot henüz hataya resmi olarak yanıt vermemiş gibi görünüyor, bu yüzden yaygın bir sorun olmayabilir.

Umarım, yeni ajanı denemek isteyen çok sayıda oyuncu olduğundan, Riot, Astra’yı etkileyen sorunu hızla çözebilir. Oyuncular halihazırda Astra hakkında her şeyi öğrenmeye çalışıyorlar ve genel metanın neresine sığacağını görüyorlar. Hiçbir hata araya girmediği sürece yeni ajan Astra’nın nasıl oynandığını görmek kesinlikle ilginç olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Peki, siz bu bug hakkında ne düşünüyorsunuz ? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
AMD Zen 2'ye Smart Access Memory'i Getiriyor

AMD Zen 2’ye Smart Access Memory’i Getiriyor

Sonraki İçerik
Valheim Hile Kodları (Konsol Komutları)

Valheim Hile Kodları (Konsol Komutları)

Alakalı İçerikler
""