Ücretsiz The Division Heartland Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Tom Clansy Division evreninde geçen The Division Heartland duyuruldu. Oyun ücretsiz olacak.

Ubisoft, Tom Clansy Division evreninde geçen ve ücretsiz olan The Division Heartland‘ı duyurdu.

Tom Clansy oyunlarının orijinal stüdyosu Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen The Division Heartland, ana The Division serisinden bağımsız olacak. Oyunun, 2021-2022 arası bir tarihte PlayStation, Xbox ve PC’de yayınlanması bekleniyor.

The Division Heartland’ın ücretsiz olması dışında başka bir bilgi verilmedi.

Duyuruda bunların dışında hiçbir ayrıntı sunulmadı, bu nedenle The Division: Heartland’ın ücretsiz olmasının dışında nasıl bir oyun olacağı hakkında bir bilgiye sahip değiliz. Ubisoft, bunun “yeni bir ortamda evrene yepyeni bir bakış açısı” yaratacağını söylüyor. İlgilenenler ön sipariş vermek için buradan ilgili sayfaya ulaşabilirler.

Bununla birlikte, The Division oyunları, filmler ve romanlar genelinde “transmedya” genişlemesinin yalnızca bir bileşenidir. Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal’ın oynadığı, daha önce duyurulan The Division Netflix filmine, The Division 2’deki olayların ardından yeni bir orijinal roman seti eşlik edecek.

Aynı zamanda bu yılın sonlarında The Division 2’ye yeni içerikler de gelecek. Gelecek olan DLC, yeni bir oyun modu ve ajanların seviyelendirme sisteminde yeni bir yöntem getirecek, bunların yapı çeşitliliğini ve kaliteyi değiştireceği iddia ediliyor.

Son olarak, The Division evreninde geçen bir mobil oyunun da geliştirme aşamasında olduğunu biliyoruz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Apex Legends Sezon 9’un Çıkışıyla Yeni Bir Rekor Kırdı

Sonraki İçerik
Avatar photo

Bus Simulator 21’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!