Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Ubisoft’tan İsim Değişikliği: Rainbow Six Extraction

Avatar photo
Takip Et
Yakın zamanda tanıtılması beklenen Tom Clancy’s Rainbow Six Quaratine’nın adı Rainbow Six Extraction olarak değiştirildi.

Ubisoft tarafından 12 Haziran’da E3 2021 etkinliklerinde tanıtmasını beklediğimiz Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyunu, isim değiştirerek kullanıcıların beğenisine sunulacak. Paylaştığı bir fragman ile bunu duyuran Ubisoft, oyunun ismini Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction olarak değiştirdi.

Rainbow Six Extraction çıkış tarihi ve oyundan detaylar E3 2021 etkinliğinde tanıtılacak.

Oyunun yaratıcıların, yönetmen Patrick Methe yaptığı açıklama ile hikayenin detaylarını verdi;

Her zaman gelişen uzaylı tehdidiyle karşı karşıya kalacaksınız. Üstesinden gelinecek çok sayıda farklı zorluk olacak ancak aklınızda tek bir hedef olmalı: Kimsenin geride kalmaması.

Oyunun çıkış tarihini ve detaylarını E3 2021 etkinliğinde daha net bir şekilde açıklayacaklarını söyleyen Methe, isim değişikliğini doğruladı.

Ubisoft E3 2021 yayınını 12 Haziran’da saat 22:00’da gerçekleştirecek. Yayını Twitch üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bununla birlikte birçok etkinliğin ve oyunların duyurulacağı E3 2021’in takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Microsoft Yeni Bir Stüdyo Satın Almış Olabilir

Sonraki İçerik

Ratchet and Clank Rift Apart İnceleme Notları Yayınlandı

Alakalı İçerikler
""