Ubisoft, Rainbow Six Mobile’ı Duyurdu

Rainbow Six Mobile, iOS ve Android cihazlar için duyuruldu.
Takip Et
Görsel 4: Ubisoft, Rainbow Six Mobile'ı Duyurdu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ubisoft, Tom Clansy’s Rainbow Six serisinin yeni üyesi oynaması ücretsiz, birinci şahıs nişancı mobil oyunu Rainbow Six Mobile’ı duyurdu.

Yeni mobil oyunda, Rainbow Six Siege’de olduğu gibi “Saldırı vs Savunma” düzeninde oynanacak. R6 Siege’den aşina olduğumuz üzere saldırganlar dronları ile düşmanları hakkında istihbarat elde edecekler ve bu bilgileri oyun başladığında kullanacaklar. Bu zaman zarfında, savunma takımı, kameralar ve tuzaklar kullanarak savunmalarını güçlendirecekler.

Rainbow Six Mobile Fragmanı

Ubisoft Montreal’de yeni bir ekip tarafından geliştirilen oyunda farklı operatörlerin bir listesinin yanı sıra, yok edilebilir ortamlar da bulunacak (Bank ve Sınır doğrulandı). Ubisoft tarafından yapılan açıklamada stüdyodaki ekibin üç yıldır bu projeyle uğraştığı söylendi.

Oyunla ilgilenenler, oyunun resmî web sitesinde yapılacak olan testlere bu bağlantıdan başvuru yaparak katılma şansı elde edebilirler.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki İçerik
Görsel 5: Sony, PlayStation Plus ve PS Now Hizmetini Birleştirdi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sony, PlayStation Plus ve PS Now Hizmetini Birleştirdi

Sonraki İçerik
Görsel 6: Remedy, Max Payne Remake'leri Üzerinde Çalışmaya Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Remedy, Max Payne Remake’leri Üzerinde Çalışmaya Başladı

Alakalı İçerikler