Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Ubisoft, Hyper Scape’in Fişini Çekiyor

Avatar photo
Takip Et
Piyasaya sürülmesinin ardından yaklaşık 2 yıl geçmesinin ardından Hyper Scape’in fişi çekilecek.
Görsel 4: Ubisoft, Hyper Scape'in Fişini Çekiyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ubisoft, cyberpunk temalı battle royale oyunu Hyper Scape’in fişini piyasaya sürülmesinden yaklaşık 2 yıl sonra çekiyor.

İlk olarak 2020 yazında ortaya çıkan ve ücretsiz oynanabilen bir savaş royale olarak ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra piyasaya sürülen Hyper Scape, oyuncuları üç kişilik takımlarda 100 oyuncuya karşı savaşmak için fütüristik bir şehre yerleştirdi. Oyun, diğer battle royale oyunlarından farklı olmak için çok farklı sistemlere sahipti. Bunlardan bazıları yayıncıların oyunundaki etkinlikleri sohbetten oylayarak değiştirme imkanıydı.

Ancak, çok rekabet bulunan battle royale oyunları arasında öne çıkmak için bu özellikler yetersiz kaldı. Ubisoft, Hyper Scape’in birkaç ay içerisinde kapacağını açıkladı.

Hyper Scape sunucuları 28 Nisan 2022 tarihinde kapatılacak.

Ubisoft, yayımladığı blog yazısında “Yarışmacılar, Hyper Scape’in gelişimini sona erdirmek ve oyunu 28 Nisan’dan itibaren kapatmak için zor bir karar verdik.”, dedi ve ekledi, “Dikey, yakın ve hızlı tempolu bir atıcı deneyimi yaratmak için yola çıktık ve yolculuğumuzda bize katıldıkları için topluluğumuza son derece minnettarız. Bu oyundan önemli bilgileri gelecekteki ürünlere aktaracağız.”

Daha önce Hyper Scape’i deneyimlemediyseniz 28 Nisan 2022 tarihinden önce denemek isteyebilirsiniz. Oyun hakkında ne düşünürseniz düşünün, 28 Nisan’dan sonra sonsuza dek yok olacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: The Seven Deadly Sins Oyununun İlk Fragmanı Paylaşıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Seven Deadly Sins Oyununun İlk Fragmanı Paylaşıldı

Sonraki İçerik
Görsel 6: VALORANT Ping Sorunu Nasıl Çözülür? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT Ping Sorunu Nasıl Çözülür?

Alakalı İçerikler
""