Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Ubisoft Gamescom’a Katılacağını Duyurdu

Avatar photo
Takip Et
Fransız yayıncı Ubisoft, bu yılki Gamescom’da yer alacak en büyük şirket olabilir ancak sunumda büyük bir seri eksik olabilir.
Görsel 4: Ubisoft Gamescom'a Katılacağını Duyurdu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Etkisi azalsa da hala devam eden COVID-19 pandemisinden kaynaklanan sebeplerden dolayı yaklaşık 2 yıl boyunca dijital olarak düzenlenen etkinlikler, fiziksel olarak düzenlenmeye başlıyor. Games Awards 2021 hibrid olarak yani hem dijital hem de fiziksel katılımla düzenlenmişti.

E3 2022’nin iptali sonrasında bu yıl düzenlenecek global çaptaki en büyük etkinlik Gamescom olacak gibi gözüküyor. Haziran ayında düzenlenen Summer Game Fest boyunca birçok duyuru yapılmış olsa da ağustos ayı video oyunları için büyük bir ay olacak.

Ubisoft’un Gamescom 2022’de yer alacağını doğrulaması, muhtemelen yayıncının oyunlarının hayranlarına etkinliği takip etmeleri için bir neden verecek. Çünkü, Summer Game Fest’e katılan Nintendo ve PlayStation, benzer ve yakın zamanlı olan Gamescom’a katılmayacak.

Yeni Assasin’s Creed oyunu Ubisoft’un Gamescom etkinliğinde tanıtılmayabilir.

Ubisoft’un birden fazla yeni AAA oyunu üzerinde çalıştığını açıkladıktan sonra hayranlar etkinlik için heyecanlı olsa da yapılacak etkinlikte Assasin’s Creed’in dahil olması beklenmiyor.

Ubisoft’un zaten duyurmuş olduğu oyunların yanı sıra Gamescom’da resmi olarak açıklanabilecek birkaç oyun bulunuyor. Immortals: Fenyx Rising ve The Crew 3’ün devamı niteliğindeki oyunların bu yılın başlarında yapım aşamasında olduğu söylentileri çokça konuşulmuştu, bu yüzden bu oyunların etkinlikte gösterilmesini beklemek yanlış olmaz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
GTA 4 Remastered

GTA 4 Remastered Geliyor Olabilir

Sonraki İçerik
Görsel 5: Sony INZONE Markalı Oyuncu Ekipmanlarını Tanıttı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sony INZONE Markalı Oyuncu Ekipmanlarını Tanıttı

Alakalı İçerikler
""