Tom Clancy’s Xdefiant Duyuruldu

Takip Et
Oynaması ücretsiz, hızlı tempolu, birinci şahıs nişancı oyunu Tom Clancy’s Xdefiant duyuruldu.

Ubisoft  nihayet Tom Clancy serisinin en yeni oyununu duyurdu: Tom Clancy’s XDefiant.

Oyunda çeşitli Tom Clancy özellikleri çarpışıyor, arena nişancı, heyecanlı ve rekabetçi bir ortam sağlamak için The Division, Splinter Cell ve Ghost Recon gibi dizilerden karakterler alacak. XDefiant’ın canlı bir hizmet oyunu olması planlanıyor ve Ubisoft, oyunu piyasaya sürüldükten sonra desteklemeyi ve zaman geçtikçe daha fazla içerik sağlamayı taahhüt ediyor.

Çeşitli fragmanlardan ve sızdırılan materyallerden anladığımız kadarıyla oyun, geçtiğimiz ay sızdırılan BattleCat projesinin son adı gibi görünüyor.

Bunun gibi bir arena nişancısından bekleyeceğiniz gibi, karakterinize ve savaş alanındaki konumunuza bağlı olarak bir dizi alet ve yetenek kullanabileceksiniz.

İşte oynayabileceğiniz ilk karakter seti:
Wolves – Tom Clancy’s Ghost Recon’dan ilham alan tanklar
Echelon – Tom Clancy’s Splinter Cell’den ilham alan destek sınıfı
Outcasts – Tom Clancy’s The Division’dan ilham alan şifacılar
Temizleyiciler – Tom Clancy’s The Division’dan ilham alan Assault sınıfı

Ubisoft, “Ulusunuzu, özelliklerinizi, yeteneklerinizi ve ultraları seçin” diyor. “Birincil ve ikincil silahlardan oluşan bir cephanelik, eklentiler ve teçhizatınızı tamamlamak için bir cihaz seçin ve ardından sürekli değişen bir savaş alanına uyum sağlamak için anında ince ayar yapın.”

Tom Clancy’s XDefiant’ın ilk kapalı testleri 5 Ağustos’ta başlıyor.

Sınıf yetenekleri ve araçları bir yana, Ubisoft bu oyunun “önce nişancı” olduğunu söylemeye dikkat ediyor ve yayıncı her şeyden önce sağlam silah mekaniğine öncelik veriyor gibi görünüyor. Umalım ki Rainbow Six Siege’in başarısı bu oyunu doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olabilir.

“İlk kapalı testimiz ABD ve Kanada’daki PC oyuncuları için 5 Ağustos’ta başlıyor. Yakında daha fazla test gelecek, bu yüzden nerede oynarsanız oynayın, kayıt olduğunuzdan emin olun!”

Umarız ki beta testlerii kısa sürede ülkemizde de açılır.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Apex Legends’ın Yeni Legend’ı Seer

Sonraki İçerik

AMD RX 6600 XT GPU’lar 11 Ağustos’ta Gelebilir

Alakalı İçerikler