The Outlast Trials Erken Erişim Çıkış Tarihi Açıklandı

Görsel 1: The Outlast Trials Erken Erişim Çıkış Tarihi Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Red Barrels, yakında çıkacak olan korku oyunu The Outlast Trials’ın Erken Erişim çıkış tarihini açıkladı. Oyun 18 Mayıs 2023’te Epic Games Store ve Steam’de yerini alacak.

Serinin ilk oyunu olan Outlast, 2013 yılında piyasaya sürülmüştü ve yakaladığı başarı sayesinde bir devam oyunu geliştirilmesini karşılamıştı. Serinin 3. oyununa co-op oynanış da ekleyen Red Barrels, arkadaşlarınız ile korkmanıza olanak tanıyacak.

The Outlast Trials’ı tek başınıza da oynayabileceğiniz gibi siz ve en fazla dört takım arkadaşınız ile 5 kişilik takımlar halinde de oynayabileceksiniz. Soğuk Savaş döneminde geçen The Outlast Trials’ta Murkoff Corporation tarafından kullanılan denekler olarak oynuyorsunuz.

Önceden hazırlanmış karakterleri oynamak yerine, yeni bir karakter yaratarak kim olmak istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz gibi dekore edebileceğiniz bir hücreniz olacak ki bu muhtemelen bu oyunun tek rahatlatıcı kısmı olacak.

The Outlast Trials Çıkış Tarihi

The Outlast Trials, 18 Mayıs 2023 tarihinde Steam ve Epic Games Store platformlarına erken erişim olarak çıkış yapacak. The Outlast Trials’ın içeriği ve fiyatı hakkında daha fazla bilginin yakında açıklanması bekleniyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version