The Last of Us Remake, Eylül’de PS5’e Çıkacak

Avatar photo
Takip Et
Uzun zamandır hakkında söylentiler bulunan The Last of Us Remake’in fragmanı, fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı.
Görsel 4: The Last of Us Remake, Eylül'de PS5'e Çıkacak - Rehber - Oyun Dijital

Uzun zamandır hakkında iddialar bulunan The Last of Us Remake sürümü bugün itibarıyla sızdırıldı. Aynı zamanda sızdırılan fragmanda, oyunun PC sürümünün geliştirilme aşamasında olduğu da yer alıyor.

Sony’nin kendi PlayStation Direct sitesinde görünüşe göre yanlışlıkla yayımlanan bir liste bir ResetEra kullanıcısı tarafından tespit edildi. Oyunun yanı sıra, sızdırılan bir fragman videosu da yer alıyor. Listenin kendisi siteden kaldırılmış olsa da kullanıcı tarafından kaydedilen görüntüler ve yayımlanan fragman hala internette yer alıyor.

The Last of Us Remake Çıkış Tarihi

The Last of Us Part 1 olarak adlandırılan remake sürümü 2 Eylül‘de PlayStation 5 için piyasaya sürülecek. PC sürümünün ne zaman çıkış yapacağı ise henüz bilinmiyor.

The Last of Us Remake’in satın alınabilir iki sürümü mevcut olacak; Standart Edition (60 Dolar), Firefly Edition (100 Dolar). Bu sürümler arasındaki farkın henüz ne olduğu açıklanmamış olsa da, her iki sürüm de The Last of Us’nin DLC paketi Left Behind ile birlikte gelecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Maneater Sistem Gereksinimleri - Rehber - Oyun Dijital

Maneater Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Homeworld 3, 2023'e Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital

Homeworld 3, 2023’e Ertelendi

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.