The Last of Us Part 1’den Yeni Fragman

Avatar photo
Takip Et
Naughty Dog, yeniden yapılan The Last of Us Part 1’den beklediğimiz gelişmeler hakkında resmi bilgiler verdi ve son sızıntıları doğruladı.
The Last of Us Part 1

The Last of Us Part 1’ın çıkış tarihine yaklaşırken oyun hakkında çıkan sızıntılar oyunla ilgili bir çok yeni ayrıntıyı ortaya çıkardı. Naughty Dog ve Sony bu sızıntıları doğrulayan detaylı bir fragman yayınladılar.

Çıkan sızıntılar The Last of Us Part 2’den eğilme, sürünme ve kaçma yetenekleri, gelişmiş üretimler, hareket eşleme ve daha iyi fizikler gibi bazı önemli geliştirmelerin Part 1’de olacağı yönündeydi. Bu fragman da bunları doğruladı.

The Last of Us Part 1

Oyun ayrıca iki grafik moduna sahip olacak. Biri 30 FPS 4K, diğeri ise 60 FPS 4K. Dualsense’in geri bildirimi, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D ses desteği de yeniden yapılan versiyonda yer alacak.

Naughty Dog ayrıca, tanıtıldıktan sonra The Last of Us Part 2’ye eklenen hayranların en sevdiği kalıcı ölüm modunun, speedrun odaklı bir modun, yeni açılabilir kostümlerin ve daha fazlasını The Last of Us Part 1’de görebileceğimizi açıkladı.

The Last of Us Part 1 Fragmanı

The Last of Us Part 1, 2 Ekim tarihinde PC platformu için piyasaya sürülecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
The Quarry

The Quarry’nin Ücretsiz Deneme Sürümü Çıktı

Sonraki İçerik
Görsel 4: Spider-Man Remastered PC Sistem Gereksinimleri - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Spider-Man Remastered PC Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""