The Last of Us Factions 2 Ertelendi

Avatar photo
Takip Et
Naughty Dog, The Last of Us Factions 2’nin geliştirme süreci için biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu açıkladı.
Görsel 4: The Last of Us Factions 2 Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us serisi severlerine kötü haber. Oyunun çoklu oyunculu oyunu The Last of Us Factions 2 ertelendi.

Herkes oyunu PlayStation Showcase’de bekliyordu. Çünkü öncesinde ismi duyuruldu fakat orada gösterilmedi. Bunun sebebi The Last of Us Factions 2 geliştirme ekibinin küçülmeye gitmesi ve daha önce tam tarih verilmeden ertelenmiş olması olabilir.

The Last of Us Factions 2

Umutsuzca bekleyen The Last of Us serisi severlerine geliştirici Naughty Dog tarafından bir açıklama geldi. Geliştirici bu proje için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu, bu ekibin yepyeni bir çoklu oyunculu deneyimi üzerinde daha fazla çalışmaya gerek olduğunu açıkladılar.

Ayrıca Bloomberg muhabiri Jason Schreier, projeyi Sony’nin yavaşlattığını ve diğer projelere ağırlık verdiğini belirtti. Oyunun iptal edilmediğini, PlayStation tarafıyla oyunun gidişatını değerlendirdiklerini ve yakın zamanda oyunun çıkmayacağını da ekledi.

The Last of Us Factions 2 için atılan tweet:

The Last of Us Hayranları,
Çoğunuzun The Last of Us’ın çoklu oyunculu oyunu hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istediğini biliyoruz. Stüdyomuzun şimdiye kadar yaptığı işten gurur duyuyoruz ama geliştirme için oyunun en iyisi olması için daha fazla zaman vermemiz gerektiğini anladık.

Ekibimiz tek oyunculuyu geliştirmeye devam ediyor. Çoklu oyunculu bizim için yepyeni bir deneyim. Yakında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Desteğiniz için sizlere minnettarız. Oyunlarımızı büyük bir tutkuyla oynadığınız için teşekkürler, böylelikle bizi güçlendiriyorsunuz.

Naughty Dog

Henüz oyunun ne kadar geliştirildiği hakkında bilgi yok. Üzülerek belirtmek isteriz ki The Last of Us Factions 2’den bir şeyler görmeye çok uzağız.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Kapanan Minecraft Sunucusu Mineplex, Tekrar Açılıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Kapanan Minecraft Sunucusu Mineplex, Tekrar Açılıyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: PlayStation Project Q El Konsolunun Pil Ömrü Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PlayStation Project Q El Konsolunun Pil Ömrü Sızdırıldı

Alakalı İçerikler
""