Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Teamfight Tactics Set 6.5 Güncellemesi Ayrıntıları Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
Riot Games, 20’den fazla yeni karakteri içerecek Teamfight Tactics Set 6.5 güncellemesi hakkındaki ayrıntıları açıkladı.

Riot Games tarafından çarşamba günü yayımlanan videoda Teamfight Tactics ekibi, TFT: Cihazlar ve Buluşlar set ortası güncellemesindeki yenilikler ile ilgili ayrıntıları açıkladı.

TFT: Neon Geceleri, Set 6.5 güncellemesinin resmi teması olacak ve 20’den fazla şampiyon yer değiştirecek. Bu da bu set ortası güncellemesini oyunun üç yıllık tarihinin en büyük güncellemesi haline getirecek. TFT: Hesaplaşma’dan farklı olarak, setin temel mekaniği Hextech eklentileri devam edecek.

Teamfight Tactics Set 6.5

Silco, Alistar ve Corki, Neon Geceleri ile ilk kez TFT kadrosuna katılıyor

Riot, 19 Ocak’ta yayımlanan videoda, Neon Geceleri güncellemesi sırasında Teamfight Tactics Set 6.5’a 20’den fazla yeni şampiyon ve birden fazla yeni köken ekleneceğini açıkladı. Buna, daha önce TFT’de hiç görünmeyen üç şampiyon da dahil olacak: Alistar, Corki ve Arcane dizisi karakteri Silco.

Silco, Riot’un TFT’deki ilk League of Legends’dan aktarılmayan karakteri olacağı için, oyun için büyük bir adım olarak görülüyor. Bu durum, TFT ekibini Silco’nun modelini ve animasyonlarını sıfırdan yapmaya zorlamış durumda.

Yeni şampiyonlara, Hextech ve Debonair gibi yeni sınıflar da katılacak. Yine de, yeni kadroya yer açmak için Akademi ve Seçkin sınıflarının yanı sıra bir dizi şampiyon da sete veda edecek.

TFT’de yeni Hextech eklentileri

Riot ayrıca Teamfight Tactics Set 6.5 için yeni Hextech eklentileri sözü verdi. Çoğu eklentilerin sınıflar ile etkileşimi göz önüne alındığında – Hepimiz Birimiz İçin ve Seçkin gibi – gelmesi kaçınılmaz gibi görünüyor.

Yeni eklentilerin hem halihazırda rotasyonda olanları tazelemesi hem de oyuna yeni eklemeleri tamamlaması bekleniyor. Buna rağmen tam olarak hangi eklentilerin ekleneceği veya kaldırılacağı henüz belli değil.

TFT Set 6.5 çıkış tarihi

Teamfight Tactics Set 6.5’in 2022’nin bahar aylarında çıkacağı söylense de, henüz Riot tarafından kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Bununla birlikte Savaş Kartı’nın bitiş tarihi 14 Şubat’ın yeni TFT yaması çıkış tarihine denk gelmesi nedeniyle, Neon Geceleri set ortası güncellemesinin 15 Şubat 2022’de yayımlanması beklenebilir.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: ALT F4 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

ALT F4 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 5: Total War Warhammer 3 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Total War Warhammer 3 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""