SuperMassive Blaze Kadın VALORANT Takımını Duyurdu

Avatar photo
Takip Et
Twiter’da yaptıkları paylaşımla SuperMassive Blaze Kadın VALORANT takımını ve kadrosunu duyurdu.

Türkiye Valorant espor sahnesine bomba gibi bir giriş yapan SuperMassive Blaze organizasyonu, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla kadın VALORANT takımlarının kadrosunu açıkladı. Geçtiğimiz günlerde kadro seçmeleri yapacaklarını duyuran takımın kadrosuna seçmeler sonucunda altı yeni kadın oyuncu katıldı.

SuperMassive Blaze kadın VALORANT takımıyla da kendinden söz ettirecek gibi gözüküyor. VALORANT espor sahnesine Türkiye ve Avrupa’da isim yapmış Türk oyuncularla birlikte iddialı giriş yapan organizasyon, devam eden VCT 3. Aşama‘da sergilediği oyun ile hayranlarını etkilemeye de devam ediyor.

SuperMassive Blaze Kadın VALORANT Kadrosu:

  • Öykü “OYKU” Büyük
  • Damla “dati” Atila
  • İlayda “Lyda” Güzeldere
  • Reyhan “Sephia” Şimşek
  • Enise Sultan “Turner” Kıldır
  • Irmak “River” Peküz

Türkiye’nin en başarılı organizasyonlarından birisi olan SuperMassive, geçtiğimiz Mayıs ayında Blaze Esports ile güçlerini birleştirmişti. 1 Haziran itibariyle gerçekleşen birleşme sonucunda organizasyon toplamda 12 branşta yer alıyor. İlgili haberimize “SuperMassive ve Blaze Esports Güçlerini Birleştirdi” tıklayarak ulaşabilirsiniz. Espor sahnesinde kadın oyunculara gün geçtikçe daha fazla yer verilmesinden dolayı gurur duyuyoruz ve kendilerine çıktıkları yolda başarılar diliyoruz.

 

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

ESIC Hile Yapan 3 LoR Oyuncusunu Banladı

Sonraki İçerik

VALORANT 3.01 Güncellemesi Duyuruldu

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.