Steam Oyun Keyleri Almak İçin Doğru Adres: etail.com.tr

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Steam Oyun Keyleri Almak İçin Doğru Adres: etail.com.tr - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sizlere bugün uygun fiyata steam oyun keyleri alabileceğiniz eTail.com.tr’yi tanıtacağım.

eTail 2021 yılının başında yayına başlamış ve şimdiden 40’ın üzerinde yayıncının Türkiye ve Dünyadaki resmi yetkili satıcısı olma başarısını kazanmış.

Farklı dönemlerde yapılan indirimlerle birçok oyunu Steam’den dahi indirimli alabiliyorsunuz. Peki bu nasıl oluyor? Oyun yayıncıları oyunlarını dağıtmak için Steam ve Epic Games gibi ana dağıtım merkezleriyle anlaşıyor. Bunların yanında aynı eTail gibi farklı perakende satış mağazalarıyla anlaşıyorlar ve her birine farklı dönemlerde indirim tanımlıyorlar. Bu şekilde eTail’de güven anlamında hiçbir sıkıntımız olmuyor.

eTail’in sunmuş olduğu verilerde son dönemde God of War PC, Horizon Zero Dawn Complete, Dead Cells, Heart of Iron gibi farklı türde oyunların özellikle Türkiye’de çok satıldığını öğrendik. Sizlere şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Ayrıca size eTail’in youtube video kanalından ilginizi çekebilecek bir video paylaşıyorum. Kanalı da takip edebilirsiniz. Güzel paylaşımlarda bulunuyorlar.

eTail üzerinden nasıl pc oyun kodu alışverişi yapabilirim?

GİRİŞ sayfası üzerinden Yeni müşteriyim kısmında DEVAM’a tıklayarak üye olabilirsiniz. Aynı şekilde Gmail hesabınız veya Facebook hesabınız üzerinden de üye olabilir, bir sonraki girişinizde rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

eTail.com.tr Güvenilir mi?

eTail.com.tr tüm bilgilerinizi SSL güvenlik sertifikasıyla ile şifrelemekte ve PayTR, Moka gibi BDDK onaylı ödeme kuruluşlarıyla çalışmaktadır. eTail, sunduğu birçok ürünün Resmi Yetkili Satıcısı olmasının vermiş olduğu güvenle Türkiye’deki ve dünyadaki oyuncuların vazgeçilmez tercihi olmayı hedeflemektedir.

Steam Oyun Keyi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Steam cd key ve steam anahtarı her biri benzersiz harf ve rakamlardan oluşan dijital lisanslardır ve Steam platformunun oyunu tanıması için bir araçtır. Elinizdeki oyun kodu esasen oyunun dijital kopyasına giden bir anahtar görevi görerek sizin steam hesabınıza lisanslanmasını sağlamaktadır. Steam keyini kullanmak için Steam üzerinden bir hesap açmanız gerekmektedir. Eğer steam keyinizde bir sorun yaşarsanız durumu steame veya satın aldığınız yere bildirmeniz gerekmektedir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: FIFA 23'ün İlk Fragman Tarihi ve Kapak Yıldızları Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

FIFA 23’ün İlk Fragman Tarihi ve Kapak Yıldızları Açıklandı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Mojang, Minecraft NFT'lerini ve Blockchain'i Yasakladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Mojang, Minecraft NFT’lerini ve Blockchain’i Yasakladı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.